2733
2734

احساس میکنم از اول امسال خیلی نسبت به رفتارهای دیگران بی تفاوت شدم شاید این قدر رفتارهای عجیب از دیگران دیدم ک فهمیدم اگه بخوام اهمیت بدم واقعا روانی میشم یعنی چیزی که یه ساعت براش گریه میکردم اصلا بهش فکر هم نمیکنم و سریع یادم میره خوشحالم حس میکنم بزرگ شدم 

شما هم بگید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
فهمیدم فقط باید از خودم انتظار داشته باشم و فقط به خودم تکیه کنم. از هیچ کس حتی پدر و مادر هم انتظار ...

منم با فوت مادرم تو روزای خیلی سخت افسردگیم به این نتیجه ها رسیدم،واقعا هرچقدرم دورمون شلوغ باشه نجات دهنده مون فقط خودمونیم،بقیه فقط هستن،،بخوای شاد باشی نباید توقعی از دیگران داشته باشی حرف کسیم برات اهمیت داشته باشه

منم با فوت مادرم تو روزای خیلی سخت افسردگیم به این نتیجه ها رسیدم،واقعا هرچقدرم دورمون شلوغ باشه نجا ...

روحشون شاد… میگن چیزی که منو نکشه قوی ترم میکنه. حقیقت تلخ اینه ما توی این زندگی‌ فقط خودمونو داریم حقیقت شیرین اینه فقط خودمون کافی ایم

2740