2737
2739

من شنیدم خیلی بدبختی میارن تو زندگی علائم های عجیبی هم دارع

شماهم چنین چیزی و شنیدین

راستی چطور میشه نجات پیدا کرد از دستشون؟

اومدشون باماست رفتشون با خودشون 

نباید اجازه بدیم وارد بشن

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیشب یه مدیوم بهم گفت با یه مسلم نامی اوکی میشی بگید کی هست؟؟رل قبلی دوستم دوستم پولاشو گرفت در رفت🤣

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

خدا لعنتش کنه به حق این شبا

سحر و جادو اول میزنه به جسم

کل خانواده مون یهو دچار سر درد و معده درد شدید شدیم

یعنی روزی نبود حالمون خوب باشه همش سر درد بود یا معده درد

سنگینی و خستگی

پیشرفت صفر

همش ضرر با اینکه کار حلال بود

همش مریضی

قطع ارتباط فامیل باهامون

ما خونه نشین شدیم تو سال شاید سه چهار بار بریم بیرون اونم خرید

میگن کاریش نمیشه کرد😢 باید زمانش بگذره خودش باز شه

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
2740
خدا لعنتش کنه به حق این شبا سحر و جادو اول میزنه به جسم کل خانواده مون یهو دچار سر درد و معده درد ...

اخه خیلی بده شرایطش من دلم میخواد رهایی پیدا کنم بخدا ۳سال از بهترین سالا با زجر گذشته

دعا و طلسم تو خانوادمون ندیدم.فقط ی بار خیلی کوچیک بودم حدود ۲۰سال پیش یادم میاد ی کولی اومد در خونمون اصرار کرد ب مادرم ک طالعتو بگیرم حالا مامانم اصلا اعتقاد نداشت فقط گفت ردش کنه بره اجازه داد اونم به مادرم گفت ی پیرزن طلسمت کرده ی دو هزاری بذار تو مشتت ک باطلش کنم . مامانم ی دو هزاری تو مشتش گرفت خانمه ی ورد خوند مامانم دستشو باز کرد پول غیب شده بود من خودم ب چشم دیدم واقعا ترسناک بود . با خانمه هم فاصله داشت اصلا جوری نبود ک چشم بندی و شعبده باشه هنوزم مادرم یادش میوفته میترسه 

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸

من تازه ازدواج کرده بودم وخیلی باشوهرم اختلاف پیداکرده بودم اولاخوب بودولی بعدناازش بدم میومد.یه روزی باخالم رفتم پیش همینایی که سرکتاب بازمیکنن واینا.اسم واسم مادرموپرسیدوخودم فقط بهش گفتم تازگیاازشوهرم بدم میاد.مرده برگشت گفت دوتازن به اسمهای فاطمه ومریم برات دعاگرفتن که خواهرشوهرومادرشوهرم هستن.وکلن تمام نشونیهای ظاهریشون درست بود.اصلایجوری شدم.فقط برام دعای باطل سحرداد.نمیدونم چی بگم نه به خواهرشوهرونه به مادرشوهرم اصلانمیاداینکاره باشن.فقط خداعالمه.

2706