2752
2734
عنوان

کمک برای تعیین روز دقیق تخمک گذاری

382 بازدید | 12 پست

سلام به همه خانوما ..

ببخشید دوستان سوالی خدمتتون داشتم من این ماه دومین ماه اقدام جهت بارداری هستم کم کاری تیرویید دارم قرص لووتیروکسین میخورم البته با قرص tsh ام کنترل شده مشکلی که دارم اینه ما مثل بقیه نمیتونیم یه شب درمیوون اقدام کنیم دوره پریودیم 28 - یا 29 یا گاهی 30 روزه است تو همین رنجه از اونجایی که همسرم پزشکه و قبل شروع ماه باید برنامه کشیکاش رو بده بنظرتون من اگر قبل تخمک گذاری یا بعدش به مدت 24 ساعت بعد اقدام کنم احتمال بارداری وجود داره ..بعد تخمک گذاری اقدام بهتره یا قبلش ضمنا برای من و همسرم جنسیت فرق نداره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی دوستم نتیجه تست مثبت شده همون موقع اقدام کنم دیگه پس چرا نوشته 24 تا 36 ساعت بعد از نتیجه مثبت تست فرصت هست ؟

عزیزم اگر منظورت تست تمک گذاریه که میتونی ۲۴ ساعت بعدش اقدام کنی ولی سعی کن یکروز دوبار اقدام داشته باشی چون ۲۴تا۳۶ ساعت بعدش تخمک آزاد میشه قبلش هم اگر باشه  بهتره

خدایا بخشندگیت و بخشایشگریت به همه منتظرا نشون بده آمین  
عزیزم اگر منظورت تست تمک گذاریه که میتونی ۲۴ ساعت بعدش اقدام کنی ولی سعی کن یکروز دوبار اقدام داشته باشی چون ۲۴تا۳۶ ساعت بعدش تخمک آزاد میشه قبلش هم اگر باشه  بهتره

ممنون از شما 

دوستم الان دو روزه تست مثبته این اتفاق یعنی تخمک آزاد شده هر دوبار خط دوم صورتی پررنگ بود .؟ مگه نمیگن بعد آزاد شدن کم رنگ میشه چرا برای من دیروز و امروز مثبت بود و اینکه امروز اقدام کردیم آیا فردا هم اقدام کنم ؟ 

ممنون از شما دوستم الان دو روزه تست مثبته این اتفاق یعنی تخمک آزاد شده هر دوبار خط دوم صورتی پررنگ بود .؟ مگه نمیگن بعد آزاد شدن کم رنگ میشه چرا برای من دیروز و امروز مثبت بود و اینکه امروز اقدام کردیم آیا فردا هم اقدام کنم ؟

شما هنوز کیتت ادامه بده آخه دوتا خط قرمز پررنگ میشه روزی که پررنگترین باشه از اون باید یکی دو روز حساب کنی شما به اقدامت ادامه بده سعی ایشالا که میشه

مال من قرمز پررنگ میشد 

یه نکته اینکه وقتی تست گذاشتی داخل ادرار بعد از یک دیقه بیرون بیار ده دیقه صبر کن بعد نتیجه  ببین منم اولش بلد نبودم میزاشتم داخل ادرار صورتی میشد قرمز نمیشد بعد که فهمیدم بیرون اوردم کامل قرمز پررنگ شد

موفق باشی

خدایا بخشندگیت و بخشایشگریت به همه منتظرا نشون بده آمین  

برای منم قرمز پررنگه دو روزه هر دوبار از خط اول پررنگتره ..فقط سوالی که دارم اینه که تخمک آزاد بشه بازم پررنگ میمونه یا کم رنگ میشه بعد به خاطر شرایط همسرم که کشیکن فردا شب نیستن .. ترجیحا فردا صبح دوباره اقدام کنم بنظرتون ؟