2733
2739
عنوان

امروز،دخترم باهام درد و دل کرد و گریه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدرسش،خوبهالان چهارم

شاید نظر تو با دخترت فرق داره. از چه نظر داره بدتر میشه. واضح ازش بپرس و مشکل رو حل کنید 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2731
سال دوم خیلی دوست داشته سوم هم همینطور الان هیچ کسی باهاش دوست نیست نمیدونستم دخترم اینجوریه چون ...

طرد شدن حس خیلی خیلی بدی هست. خودش می‌دونه چرا طرد شده؟

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
سال دوم خیلی دوست داشته سوم هم همینطور الان هیچ کسی باهاش دوست نیست نمیدونستم دخترم اینجوریه چون ...

خب چرا مدرسه رو عوض نمیکنی

اون بچه در آینده نابود میشه هر چه زودتر اقدام کن

2738
مدرسش،که ایرادی نداره از لحاظ درسی خ وبه منژم الان بچه من مشکل داره

جواب کاربر ها رو با ریپلای بده تا اونا هم بفهمن و بازم راهنمایی ت کنن.

ولی کلا بدون طرد شدن خیلی خیلی خیلی خیلی حس بدیه.

من تمام سال های راهنمایی طرد شده بودم. و هنوز که هنوزه اذیتم. با اینکه الان ۳۶ سالمه و زندگی خوب  و موفقی دارم. گرچه همون موقع هم دو سه تا دوست داشتم تو مدرسه که اونا هم طرد شده بودن و ماها با هم دوست بودیم. علت طرد شدن من فقط و فقط سطح مالی خانواده ما بود که بقیه بچه ها چون پولدار بودن با ما بازی نمیکردن مسخره میکردن و تو جمع خودشون راه نمیدادن.

شما مطمئن باش تغییر محیط و مدرسه به دخترت کمک می‌کنه دوباره بتونه دوست پیدا کنه ولی حتما حتما حتما دلیل طرد شدنش رو پیدا کن. اگر واقعا مشکل از بچه خودته. تو تابستون ببرش مشاوره تا مشکل حل بشه

بخدا دارم خون گر یه میکنم بچم تنهاس تو کلاس چکار کنم باید برم‌مدرسه فردا پیش حرف بزنم باسون

حتما با معلمش صحبت کن. اگه دخترت مشکلی داشته باشه اونا متوجه میشن و بهت میگن 

2706