2733
2734
عنوان

امروز ۴ تا ژلوفن خوردم

52 بازدید | 6 پست

سلام دوستان دندونم شدیداً درد داشت خارج از شهر بودم نتونستم روزه بگیرم از صبح تا حالا ۴ تا ژلوفن ۴۰۰ خوردم اگه فردا روزه بگیرم مشکلی که پیش نمیاد؟ چون ژلوفن خودش عوارض داره براهمین میپرسم

بجای ژلوفن از دنتول استفاده کن تو داروخونه ها دارن برای دندون درد عالیه چندتا قطره اش رو بریز رو مسواک و باهاش مسواک بزن عفونتش رو خشک میکنه 

یکم میسوزونه ها در حد ۲۰ ثانیه اما می ارزه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزه ام باطل میشه اگه بزنم؟

نمیدونم عزیزم ولی اگه دندون درد میکنه اول باید دندون دردت رو رفع بکنی ک روزه ات قبول باشه 

یعنی ب نظر من اگه ب جایی از بدنت با روزه گرفتن ضرر بزنی اون روزه قبول نیس دیدی ک دکترا هم ب کسایی ک مشکلی دارن میگن