2752
2734

بعد بچه دار شدنم و شیردهی خیلی لاغر و سیاه شدم دخترم ۲۰ ماهشه خیلیییییییییی وابستسسس به سینه م ینی وقتی به اینکه از شیر بگیریمش فک میکنم چهار ستون بدنم میلرزه 

ازون طرف حالم از قیافم بهم میخوره بخدا خجالت میکشم برم بیزون اشناییی منو ببینه چیکار کنم کاش از اول شیر خشک بهش میدادم قبلنا صورتم‌جذاب تپل ولی الان فقط ی دماغ ازم مونده 

😔😔😔😔😔😔😔

دخترم بغلم بود برادر شوهرم به شوهرم گف خودت چرا نمیگیری بدبخت خودش ۵۰ کیلوعه به زور میتونه راه بره

تا حالا دو بار این حرفو زده منم به شوخی میگیرم ولی دلم خیلی میشکنه

۶۰ کیلوم ولی فقط استخون بندیم یکم درشته وگرنه گوشتی برام نمونده

یبارم مادر شوهرم بهم گف شبیه معتادا شده قیافت

شوهرممم ک هی بهم میگه نی قلیون😔😔😔😔

امشب اینقر سر دختزم داد زدم الان خوابید عذاب وجدان دارم

همه اینجوری میشن 

دیشب مهمونی دعوات بودیم جایی ی بنده خدایی بچه داشت بچه اش یک‌سالش بود مامانش بهش میگفت الان خوب شدی تازه داری یکم‌بهترمیشی ازقبلت 

خودشم میخندید میگفت فقط دماغم مونده 

خیلی پولدارم😅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برادر شوهر که حرف بدی نزده.طرف شما رو گرفته ولی نمیدونه چجوری بیانش کنه. ولی مادر شوهرت بد گفته

ن اون ک منطوری نداره فقط خودم حالم از قیافم بهم میخوره همه فامیلا خوشگل شدن فقط من اینجوری شدم😔😔😔

همه اینجوری میشن  دیشب مهمونی دعوات بودیم جایی ی بنده خدایی بچه داشت بچه اش یک‌سالش بود مامانش ...

خیلی حس بدیه منم تو ظاهر میخندم فقط از درون خیلی خرد میشم با این حرفا

خیلی حس بدیه منم تو ظاهر میخندم فقط از درون خیلی خرد میشم با این حرفا

به دلت نگیر

چرا حرص بخوری 

توهم خنده خنده جواب بده به برادرشوهرت بگو توهم زنت حامله شد اونم میبینیمش 

مهم کسی ک منو همینطوری پسندیده.بعدم من ی نی نی خوشگل به دنیااوردم.طبیعیه یکم اندامم بهم بخوره 

خیلی پولدارم😅