2733
2739

یکنفر توی اقوام نزدیک مدام زنگ میزنه ناله زاری ک مریضم نمیدونم اونجام درده اینجام درده، بعد لا به لای صحبتاش معلوم میشه مدام در حال خانه تکانی و مهمونی دادن(اونم یکطرفه😑) بوده، یعنی شخصیتش اینطوریه ،جان نثار همه هست، بعد مدام از بی پولی هم حرف میزنه، مدام از مریضی، خب اینجوری من اعصابم خرد میشه میگم خب کم کار بیخود بکن. کم خرج دیگران کن بجاش برو دکتر، گوشی رو قطع میکنه🤐

این تجاوز به روح من نیست پس چیه؟ درد و دل یکباره دو باره نه ۶۰ سال😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کلا نذار کسی ،سطل اشغال روحشو تواعصابت خالی کنه چون به مرور مریض میشی

شما تراپیست ایشون نیستی خصوصا وقتی خودش باعث مشکلاتشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738

مادرشوهرمن بهت زنگ زده

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2706