2733
2734

منظورم اینه مثلا دقیق اندازه یک وعده میپزید و اندازه میشه .یا مثلا یک مرغو چن بار میپزید .یا چجوری ؟!مثلا برا تنوع یبار قیمه یبار سرخ اینا 

یا 

استانبولی اینا 

بیاین از ایده و مدل اشپزیتون بگین 

مرغ که خرید تکه تکه میکنم 

یه روز واسه سرخ کردن یه روز قیمه...

به اندازه خودمون به مقداری که میخوریم بسته بندی میکنم 

روشم مینویسم که این بسته مثلاً برای چه نوع غذایی

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(درخواست دوستی ندید لطفاً).  تیکر لاغریه                          (وزن فعلیم ۱۰۶ با قد ۱۶۳) یه روز تغییرش میدم و به هدفم میرسم ۱۰٫ اردیبهشت٫🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرروز یه وعده اونم شام درست میکنم یه خورده اضافه میزارم که روز بعد با دخترم بخورم.هرروز هم دغدغه اینو دارم شام چی درس کنم.از بس شوهرم بدغذا و تنوع غذایی کم دارم

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

گلم ما دو نفریم من دوتا ران مرغ اگه کوچیک باشه میذارم برا یه وعده بزرگ باشه دو وعده(مثلا اینسری مرغ ۲ کیلو ۲۰۰ بود هر ران یه بسته کردم)

ما سینه مرغ نمیخوریم من استخوانش میگیرم نواری برش میدم میشه سه بسته(بعد شامی مرغ میکنم خیلی برکت داره، مرغ با سه تا هویج و پیاز و فلفل دلمه میکس میکنم با ادویه سرخ میکنم قشنگ ۴ نفر پوشش میده-یه بسته رو مزه دار میکنم با سس مایونز بعد تو تخم مرغ و آرد سوخاری میکنم کنارش سیب زمینی و کدو هم میذارم برکت میکنه- گاهی هم سالاد الویه یا ماکارونی یا لابرنج یا تو خورشت میذارم)

کتف بال و گردن هم یه بسته میکنم جمع که شد میدم به یه مستحق