2752
2734
عنوان

شما بودین چی میگفتین..

80 بازدید | 15 پست

جالبه که امروز فقط یه ضد افتاب و رژ و خط چشم زدم و قبل از رفتن یه کت مشکی کوتاه داشتم از مامانم پرسیدم بپوشم گف بپوش شلوارتم مشکیه خیلی تو چشم نیست..

شما بودین چی میگفتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو بیا برو تو کووووچهههه

بخدا خیابون ک میرم مخصوصا خرید عید همه خانما آرایش غلیظ داشتن ینی هیچکدوم دختر نبودن؟همشون زن بودن ک آرایش غلیظ کردن؟دختر حق آرایش نداره؟

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
بگو بیا برو تو کووووچهههه بخدا خیابون ک میرم مخصوصا خرید عید همه خانما آرایش غلیظ داشتن ینی هیچکدوم ...

اخه جالب اینجاس ک من اصلا کیف ارایشمو تو خونه خودش جا گزاشته بودم فقط یدونه رژ و خط چشم داشتم

واقعا خواهر  خوبی داری ازش تشکر میکردم  کاری که همیشه از خواهر عزیزخودم میکنم

واقعا اینکه یه نفر دم عیدی با شوق موهاشو یه مدلی رنگ میکنه و تو میای میزنی تو برجکش کار خوبیه؟

شاید اگه یه آدم غریبه بود میگفتم بزن دهنش بهش مربوط نیست ولی خواهرته دبگه بدتو نمیخواد فقط تشکر کن به نظرم 

آنچه ازسرگذشت...شد سرگذشت! حیف بی دقت گذشت،اما گذشت. تاکه خواستیم یک دو روزی فکر کنیم، بر در خانه نوشت:"درگذشت".🍂🥀🍁
واقعا اینکه یه نفر دم عیدی با شوق موهاشو یه مدلی رنگ میکنه و تو میای میزنی تو برجکش کار خوبیه؟

مگه من زدم؟منم باخواهرت هم نظرم هر رنگی یه جایی داره

من آوازم که از عشقی کهن افسانه میسازد 
به نظرم یکی حرفتو زده پیشش ک اومده اینو بهت گفته الکی ک حرف در نمیاره

اخه حرفاش خیلی دلمو شکست..چقد همه گفتن موهات بهت میاد بعد اینجوری از دل من انداختشون

من از مامان خودم پرسیدم اینجوری بیام گف اوکیه..

ارایش غلیظی هم نداشتم یه رژ و خط چشم مگ غلیظه..

شاید اگه یه آدم غریبه بود میگفتم بزن دهنش بهش مربوط نیست ولی خواهرته دبگه بدتو نمیخواد فقط تشکر کن ب ...

دقیقا خودم موندم چی بگم..

مامانم با لباسم اوکیه بعد اون میاد میگ لباست کوتاه بوده و فلان

اصلا انچنان ارایشی نداشتمم ک میگ شبیه عروسا شدی..فقط رژ و خط چشم بود

2706