2752
2734

من خیلی دوست دارم خودم تنهای تنها ی خونه داشته باشم برم سر کار آخرشب بیام واسه خودم چای دم کنم غذا درست کنم بشینم فیلم ببینم چای بخورم آخر شبم بخوابم صبح ی دوش بگیرم برم سرکار گاهی تنهایی کتاب بخونم گاهی آهنگ گوش کنم تو تراسم نسکافه بخورم گل داشته باشم بهشون آب بدم ی دوست هیچ کسم نباشه فقط خودم تنهایی از زندگی لذت ببرم 

ولی چون ی دختر ناز دارم فکر کنم غیرممکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خونه ی مجردی

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2731

دست کشیدن شوهرم از کارهای کشاورزی پدرش 

اینکه برای همیشه بریم سر خونه زندگی خودمون دوماه یه بار یه ناهار بیاییم مهمان و برگردیم 

اینکه خونه مادرشوهرم از بی نظمی و کثیفی و شلختگی دربیاد تمیز و منظم باشه

2706