2733
2734

سلام و وقت بخیر این تاپیک بدرد کنکوری ها خیلی میخوره چه به عنوان کاربر چه خواننده خاموش این سایت

من به عنوان کسی که سال ها پشت موندم تا رشته دلخواه قبول شم و یکی از کنکورایی که از دست دادم بخاطر این تیم بود وظیفم میدونم که اینارو بهتون بگم

کنکوری ها لطفا تو انتخاب مشاور دقت کنید اکثرا مشاورای مجازی بی در و پیکرن و هیچ تسلطی رو شیوه شما ندارند لذا برای همه یه نسخه میپیچند

مخصوصا موسسه سیب ترش که شو اف بیش از حد متمایل به جذب بچه های کنکوری و از همه جا بی خبره

از مردوخی بگیر   که یبار خواننده ست یبار دندون میخونه یبار دارو تا مشاورای جوجه دانشجویی که از شما به عنوان موش آزمایشگاهی و صرفا آزمون خطا استفاده میکنن

دوستان شرط پذیرش تو این گروه فقط رشته تاپ قبول شدن و گوش دادن به ویسای همون کاناله که به صورت ازمون ازشون گرفته میشه یعنی مشاور چیز جدیدی برای ارائه نداره جز بلغور کردن ویسایی که رایگان تو کانالشون قرار داده شده

همچنین ازمون سیب ترش که جزو قرارداشون هست سایت پر از مشکله و اون آزمون ها عملا از سطح پایینی برخوردار هستند که به دانش اموز کمک نمیکنه و بعد از مدتی خود مشاور دل شاگردو میزنه که اصلا شرکت نکن چون خودشونم اطلاع دارن که بدرد نمیخوره

و اپ سیب ترش که غالبا برای فیلم اموزشی بهش مراجعه میشه پر از فیلم هایی وقت گیر با محتوایی کسل کننده و برای دانش اموز سال های پایه مثل دهم و تابستون یازدهم پیشنهاد میشه نه کنکوری

مشاورای این تیم نقش بازی کردن رو اهداف خودشون قرار میدن و بعد از یه مدت شمارو به حال خودتون رها میکنن این بهترین حالتشه خیلی کارای کثیف دیگه هم انجام میدن نمونه ش محمد مهدی برزگر که دخترارو عاشق خودش میکنه و با مظلوم نمایی خودشو میکشه کنار و محمد مقدم که سه روز مونده به کنکور عیب شد و بی برنانه شاگردشو ول کرد

تو کانال سنجی کلی نظر منفی که بهشون دادن دیده میشه و پیگیری خاصی صورت نمیگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااااییی دقیقاااا من با این تیم همش دوروز مشاوره داشتم کنسل کردم

انقدرررر که چرت بودن 

مردوخی گفت اگه هفته اول کنسل کنی هیچ هزینه ای کم نمیشه ولی بخاطر همون دوروز صدتومن از پولمو ندادن

2731

صد البته که کلاهبرداری فقط به این تیم ختم نمیشه خیلی از مشاورای دیگه تحت حمایت موسسه های مختلف مثل اقای یخچالیان که تعداد کثیری شاگرد ناراضی داره و میگن مودی عمل میکنه و مهندس یاوری که تو تلویزیون نشون داده شد اما  در اصل شیاده 

اگه کنکور دارین فقطططط بخونین کنکور فقط با خرخونیه اینکه میگن برنامه طلایی روش تندخوانی همش کشکه 

خودتونو درگیر مشاور و اینجور موسسات نکنین اونا فقطططط بفکر پولننن