2737
2734
عنوان

ناراحت شدم ازش😔

772 بازدید | 19 پست

ی ماهه اومدم خونه خودم بجزمامان باباهامون مهمونی نداشتم

تادیشب ک دوست شوهرم باخانومش براشام اومدن قبلن هم تاپیک زده بودک حرف زدنم نمیاد

ایندفه تمام سعی خودموکردم گرم بگیرم وصحبت کنم یکم تونستم

وقتی رفتن ب شوورم گفتم چقدخوب بودن بازم باهاشون رفت وامدکنیم شوهرم گفت ولی فک کنم اونازیادخوششون نیومدگفتم چرامیگه چون تواصن حرف نزدی اونامعذب بودن خجالت میکشیدن😔

ینی بخاطرکم حرف زدن من شوهرم خجالت زده شده؟اخه ی جوری حرف میزدک انگارهمینطوره

تازه میگه چرابازناراحت شدی

نشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی از ادما اینجورین کم حرف تا یخشون باز بشه و همدیگر رو بشناسن یکم طول میکشه .ان شاا. که دوستتون رفت و امد قطع نکنه و توی دیدار های بعدی شما باهاشون بهتر ارتباط برقرار کنی

2740
منم حرف واسه گفتن پیدا نمیکنم . از دست شوهرت ناراحت نشو هنوز  کامل اخلاق های تو دستش نیامده

چطوری بعدیکسال ونیم عقدوی ماه عروسی هنوزاخلاقم دستش نیومده😔

دوستم درسته این اخلاق شماست

ولی خب باید ببینی اخلاق خوبیه یا نه؟ وقتی میبینی این موضوع انقدر داره تاثیر میزاره تو زندگی شما بهتر نیست خودتو تغییر بدی؟؟؟ اگر لازمه برو کلاس مشاوره که حتما بهت کمک میکنه.به نظر من خیلی مهمه که یه خانوم حداقل تو خونش بتونه سررشته کلام رو دستش بگیره خصوصا وقتی مهمون داره.

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

آخه ادم با کسانی که تازه دیده چه حرفی داره بزنه؟ بعضیا برای اینکه یخشون وا بشه به زمان نیاز دارند مثل من.

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
آخه ادم با کسانی که تازه دیده چه حرفی داره بزنه؟ بعضیا برای اینکه یخشون وا بشه به زمان نیاز دارند مثل من.

اوهوم هرچندمن بخاطرشوهرم ک میدونستم بعدناراحت میشه خیلی بیشترازهمیشه حرف زدم ولی ازنظراون کم بوده

البته من زیاداهل تعارف نیستم مصلن یکی دوباربیشترتعارف نمیکنم ک بکشیدبراخودتون چون خودم اصلن ازادمایی ک پیله میکنن بردارخوشم نمیادهمون ی ذره هم ازگلوپایبن نمیره خب اگه کسی بخادباهمون دوبارتعارف برمیداره دیگه مگه نازکششونم

ب واسه ادمایی ک کلن کم حرفن سختهولی هنوزم بعداینهمه وقت نفهمیده ک من خیلی نمیتونم تغییرکنمخیلی بهم برخوردحرفش منم گفتم بهترک نمیان😔

یعنی خانواده ی خودتم میان حرف نمیزنی؟

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪
یعنی خانواده ی خودتم میان حرف نمیزنی؟

بامامان بابام تاوقتی حرفی روشروع کنن یاازم سوال بپرسن معمولانه مگه اینکه اتفاق خاصی باشه براشون تعریف کنم

فقط بادخترعموم هرچیم حرف بزنم بازم حرف دارم چون ازبچگی باهم صمیمی بودیم وهمه رازای همومیدونیم هموخیلی درک میکنیم کلن

باخواهرامم هم خوبم حرف دارم وراحتم سه تاابجی دارم فقط😁

ادمای کم حرف فکر میکنن باید حتما موضوع مشخصی برای حرف زدن داشته باشن یا وجه اشتراک با طرف وجودداشته باشه درحالی که مثلا مامان بزرگ من انقدر خوش صحبته از درودیوار حرف میزنه همه سرگرم میشن غیبت هم نمیکنه اصلا

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706