2752
2734
عنوان

خانمای با سیاست بیاااین

56 بازدید | 7 پست

حدودا ۱۰ روز پیش دوست پسرم یهو کات کرد باهام وقتیم پیم دادم گفت بهت حسی ندارم و خیلی ناراحتم کرد خلاصه حتی التماسشم کردم ولی گفت کات کنیم الان امروز پیام داد بهم منم ویس دادم دلخوریامو گفتم البته هنوز جواب نداده ولی بنظرتون چیکار کنم چون قصدم جدی نمیخام تموم بشه اما میخام تبیهش کنم ولی نمیدونم چجوری 

بازم رفتی سرکار ...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی

هیچی ارزش خودت بدون با کسی ک ادم حسابت نمیکنه و براش عین لاستیک زاپاسی ادامه نده

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
اخه باهاش رابطه داشتم میخام ازدواج کنم 

به همین خیال باش اون بیاد بگیرتت 

اگه بگیر بود ول نمیکرد

اینقدر خودت بی ارزش نکن فقط غرورت اسیب میبینه