2737
2734

این مسئله خیلی ذهنمو درگیر کرده

چنبار هم درباره اش شنیدم، خیلی از دوستان و عزیزانی که از شهرای دیگه هستن میگفتن مردم تهران تو صحبت کردناشون یه لحجه خاص خودشونو دارن؟

اما به شخصه اصلا نمیتونم متوجهش باشم😄

نظرتون رو بگین و اگر قبول دارین بگین مثلا کلمات رو چه شکلی ادا میکنن که حالت خاصی داره به نظرتون؟

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه

لهجه تهران قدیم همون لهجه خدابیامرز مرتضی احمدی هست که الان کسی اونجوری حرف نمیزنه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

منظورشون کوچه بازاری فک کنم

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 

ما شمالیا رو دور تندیم تهرانیا رو نمیدونم🥹😂ولی یه دوست شیرازی دارم که خیلی کند حرف میزنه منو اون کنار هم سوژه ایم😂

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
2740

دوستم که با خانوادش کلا رفتن تهران زندگی کنن بعد چند وقت کلمات و کشششش میداد و طولانی ادا میکردشون با کمال احترام لحجه ندارن یکم افاده دارن حالا دوست من که اینمدلی شد بقیه رو نمد

نه من همه ی فامیلامون تهران به دنیا اومدن و بزرگ شدن وخودمو همینطور ولی لهجه نداریم

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)

اون خیلی قدیمی‌اشون  آ استفاده نمیکنن تو بیشتر کلماتشون مثلا گذاشتم رو گذوشتم میگن😃

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
 اره میکشن کلماتو و یکم باناز حرف میزنن لهجه تهرلنس کاملا مشخصه

نه اتفاقا اینا ک با ناز حرف میزنن شهرستانین ک میخوان تهزانی صحبت کنن

تهرانیا واقعی و اصیل دیگه خیلی کم داریم،یه ته لهجه ای دارن ک مختص خودشونه

این کاربری دست دو نفر هست
نه لهجه تهران قدیم همون لهجه خدابیامرز مرتضی احمدی هست که الان کسی اونجوری حرف نمیزنه

نه لهجه تهران قدیم نه

همین حالت عادی که خودمون عامیانه صحبت میکنیم

خیلی شنیدم که میگن یه شکل خاصی کلمات رو ادا میکنیم 

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
ما شمالیا رو دور تندیم تهرانیا رو نمیدونم🥹😂ولی یه دوست شیرازی دارم که خیلی کند حرف میزنه منو اون ک ...

وای شمالی‌شمالیارو خیلی دوست دارم

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
دوستم که با خانوادش کلا رفتن تهران زندگی کنن بعد چند وقت کلمات و کشششش میداد و طولانی ادا میکردشون ب ...

نه اصلا کشدار حرف نمیزنن

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2706