2752
2734

من بارداری پوچ داشتم تو هفته نه با گرمی و ...‌سقط شد درد شدید مثل درد زایمان بعد دو تا تیکه افتاد که یکیش مثل بافت بود بعدش درد قطع شد منم اصلا قرص مسکن  نخوردم الانم دو روز میگذره خونابه مثل روزای ۵ پریود میاد به نظرتون کامل سقط،شده؟تجربه ای دارید؟

احتمالا کامل شده 

باید بعد از یک هفته بری سونو بدی تا مطمئن بشی 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من در حد پریود بود

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

باید بری سونو داخلی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

من کورتاژ کردم

ولی بیمارستان ک بستری بودم یه خانومه با قرص داشت سقط میکرد عینه زایمان طبیعی درد داشت خیلی لخته دفع کرد

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

من هفته ۱۲ با قرص سقط کردم 

چنتا تیکه بررگ دفع شد ولی تا دوماه خونریزیم بند نیمد اخرش سونو داخلی کردن گفتن یکمش مونده و کورتاژم کردن

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من کورتاژ کردم ولی بیمارستان ک بستری بودم یه خانومه با قرص داشت سقط میکرد عینه زایمان طبیعی درد داش ...

من یه‌بار با قرص سقط کردم فقط یه تیکه افتاد رفتم سونو همشم دفع شده بود 

من یه‌بار با قرص سقط کردم فقط یه تیکه افتاد رفتم سونو همشم دفع شده بود 

اها نمدونم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

از منم همینجوری بود ازم یه تیکه سفید دفع شد دزدان راحت شد رفتم سونو گفت کاملا دفع شده 

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢