2733
2734
عنوان

چیکار کنم از نظرتون؟

75 بازدید | 12 پست

مشاورم گفت امسال بخون برا نهاییا و سال بعد کنکورتم بخون و جدی بخون ک بتونی فیزیو رو بیاری ، الان دیگه واقعا هیچ انگیزه ای برای خوندن این ۳ ماه ندارم ک ۳ ماه شد ۸۷ روز دیگه ، واقعا نمیدونم باید چ غلطی بکنم ته داستانم الان ، چون اگر ب پشت بخوام فکر کنم خب الانو نمیخونم میزارم بعد کنکور از اول بخونم برا سال بعد ، اگرم بخوام برا  همین امسال بخونم نمیدونم واقعا دیگه باید چیکار کنم ، از ی طرف میگم خودمو بیام پاره کنم این ۳ ماه ک تهش چیزی نباشه خب سخته 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حتی اگه میخوای پشت کنکور بمونی از الان بخون اگه الانو نخونی بعد کنکورم نمیخونی

م اگر  ب فکر پشت موندم بخوام باشم دقیقا از الان شدوع میکنم روزی ۵ ساعت اینا میخونم تا سال بعد ، ن اینکه بیام این ۳ ماهو ۱۵ ساعت بخونم تهش ب هیچی نرسم 😔 میگم ۱۵ واقعا میخونم نزدیک ۲ هفته خوندم بعدش گفتم بیخیال نمیرسیم دیگه 

من یه چیزی بهت بگم ؟ اگه پارسال بود میگفتم آره پشت بمون کاری که خودم کردم ولی امسال تا آینده دیگه هیچ وقت پشت کنکور موندن ارزشش نداره! هرساله یه داستان جدید درست میکنن پشت کنکور بمونی باید هی ترمیم بزنی . سطح کنکور هرسال داره می‌ره بالا کنکور ۱۴۰۲ رو دیدی ؟ اشتباهه موندن .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
من یه چیزی بهت بگم ؟ اگه پارسال بود میگفتم آره پشت بمون کاری که خودم کردم ولی امسال تا آینده دیگه هی ...

ت ۳ ماه خب چیکار کنم من نمیگم خستم نمیخوام بخونم دیگه میگم میخوام بخونم ولی ب امسال نمیرسم دیگه 

ت ۳ ماه خب چیکار کنم من نمیگم خستم نمیخوام بخونم دیگه میگم میخوام بخونم ولی ب امسال نمیرسم دیگه  ...

می‌رسی عزیزم ، خودت نمی‌خوای 

م اگر  ب فکر پشت موندم بخوام باشم دقیقا از الان شدوع میکنم روزی ۵ ساعت اینا میخونم تا سال بعد ، ...

عزیزم قرار نیست هرچی این سه ماه خوندی حتی اگه نتیجه‌ای امسال نگیری دود بشه بره هوا یه بیس خیلی خوبیه برای کنکور سال بعدت از طرفی از عادت به درس خوندن فاصله نمیگیری

عزیزم قرار نیست هرچی این سه ماه خوندی حتی اگه نتیجه‌ای امسال نگیری دود بشه بره هوا یه بیس خیلی خوبیه ...

خب اینجوری باشه اگر نتیجه نخواد بده امسال شروع میکنم از الان روزی ۴ ۵ ساعت میخونم تا سال بعد دیگه 

ب قرآن قسم میخوام ولی نمیدونم چجوری 

مشاور حلال خور پیدا کن باور کن میرسونتت قرار نیست که ۱۰۰ بزنی هر درس تو کنکور ۳۰ درصد بزنی هم عالیه بقیه اش هم نمره ی مدرسه ست