2752
2734
ربطی ب سن نداره ب خانواده مربوطه بعضی خانواده ها حمایت گرن ب پسرشون شغل خوب و خونه و ماشین میدن از ا ...

عزیزم چه ربطی داشت هر پسری به جایی رسیده قطعا تلاش خودش بوده ...بعضی وقتا به همسرم میگم کاش الان باهم آسنا میشدیم و تو همه چی داشتی من حال میکردم🤣شوخی میکنه میگه آخه الان که دیگه تورو نمیگرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه چهار سال استقلال مالی ایجاد نمیکنه ...بهتره باهم سن ازدواج کنی که روحیاتتون بخوره بهم حداقل

من گفتم جدای مسائل مالی اصلا حرفم ربطی به استقلال مالی و این حرفا نداشت و خب از کجا معلوم شاید تو اون زمانی که من ازدواج کنم طرفم استقلال مالی هم داشته باشه

سه چهار سال اونقدر اختلاف زیادی نیست که تو روحیه زیاد تفاوت باشه

من همسن خیلی نمی‌پسندم 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731

من همسن و سال رو می پسندم ما خودمون زندگی مونو ساختیم به معنای واقعی از صفر. حتی پول حلقه و نشون هم نداشتیم. تویه اتاق ۱۰ متری زندگی کردیم.‌حتی یسال تلویزیون هم نداشتیم اما پای عشقمون موندیم. چون با مخالفت صد درصدی خانوادم ازدواج کردم

و هرگز هیچ کس نفهمید چقدر سختی کشیدیم. اما الان شکر خدا دو تا خونه و دو تا مغازه و ماشین و زمین داریم. و سربلندم بیشتر از رفاه الانم ، بخاطر خوب بودن همسرم

کلن باور دارم از عشق هر آنچه می رسد شیرین است

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
من فکرکردم. خودت ۱رو انتخاب میکنی اما دیدم نه  من خودم  قطعا ۲ چون از چیزیو رایگان دراختیا ...

والا وقتی بعد کلی تلاش به چیزی میرسی انقدر خسته ای که لذتی نداره

وای دومی هم سخته دیگه ...نمیدونم شایدم بعدا عشق به وجود میاد...ولی بعید میدونم به عمیقی عشق دوتا جوو ...

بستگی به زندگی هر فرد داره

من تجربه هایی داشتم و شکست هایی خوردم ازین عشقا خیلی فشار داره و خسته کنندست اخرشم شکست خوردم پس ترجیح میدم با دومی باشم چون نسبت بهش بی اهمیتم و شکسته نمیشم فقط پول و شرایط خوب داشته باشه دیگه عاشقش بودن برام مهم نیست شاید دوستش داشتم یروز ولی هیچوقت عاشقش نشدم امیدوارم عشق تو پایدار باشه

مسلما اونا هم مشکلاتی دارن که وسطای زندگیش حسرت دیگران رو بخورن هیچکس تو این دنیا نیست که حسرت کس د ...

دقیقا من حساب کردم اونی که ۱۷ سال از شوهرش کوچیکه به فرض دختره ۳۰ سالش شد شوهرش پیرمرده

2706