2752
2734
اتفاقا خیلی دیدم عشق هم دارن طرف هم کم مونده جونشو دو دستی تقدیم کنه مث پروانه هم دور سرش میچرخه😕

منم جونمو واسه سوهرم میدم ، ولی خونه زندگی ماشین و...که باشوهرم به سختی به دست آوردیم دیگه خوشحالم نمیکنه ...لذت نمیبرم از داشته هام چون دیدم عوض شده به زندگی ...بس که برای هرچی تلاش سخت و طاقت فرسا داشتیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شما تو دل اونها نیستی اینکه کار خودتو بهتر بدونی بده

یکی بچه مدرسه ایه ، با ۱۷ سال بزرگ تر از خودش ازدواج کرده بخاطر خونه ماشین و شغل ....اون چیزایی که اول زندگی دارن ، منو شوهرم خیلی خیلی برای بدست آوردنشون زجررررر کشسدیم

بزرگتر یعنی چندسال؟

۳ سال بزرگتره، ۵ سال بزرگتره، ۲۰ سال بزرگتره، ۳۰ سال هم بزرگتره؟؟؟؟

نمیشه گفت اونی که ۷ سال تفاوت سنی هست و شوهرش پولدار بوده،  و مثلا دختر ۳۰ سال و پسر ۳۷ سال، بخاطر پول بوده و عشق واقعی بینشون نیست

ولی اختلاف سنی زیاد، مثلا ۲۰،۳۰ سال ، و اینکه دختر سن کم، معمولا یه چیزایی رو در نظر میگیرن که راضی میشن، که مهمترینش پوله! و این وسط احتمالا عشق کمرنگه...

2731
شما تو دل اونها نیستی اینکه کار خودتو بهتر بدونی بده

میدونم طرف بخاطر شغل خونه ماشین با ۱۷ سال بزرگ تر از خودش ازدواج کرده.‌‌‌...منن همینارو دارما ولی با زجر باهرپارگی که فکرشو کنی با شوهرم بهشون رسیدم ولی برام ارزشی نداره...فقط تو دنیا شوهرمو دوست دارم 

یکی بچه مدرسه ایه ، با ۱۷ سال بزرگ تر از خودش ازدواج کرده بخاطر خونه ماشین و شغل ....اون چیزایی که ا ...

من خودم با شوهرم دو سال فرق داریم و از صفر شروع کردیم . ۱۷ سال اختلاف غیر منطقی هست

نه خیلی بزرگتر نه خیلی همسن

والا من شوهرم ۲۱ سالگی عقد کردیم هم سن بودیم انگار از بچگی روحمون رو پیوند زدن بدجور بدجور وابسته ایم به هم ...ولی برای داشته هامون جررررررر خوردیم 

من کلا جدای از پولداری و بحث مالی چندسال بزرگتر از خودم می‌پسندم البته در حد نرمال بزرگتر نه با ۱۷ ، ...

سه چهار سال استقلال مالی ایجاد نمیکنه ...بهتره باهم سن ازدواج کنی که روحیاتتون بخوره بهم حداقل

من دومیو ترجیح میدم 

وای دومی هم سخته دیگه ...نمیدونم شایدم بعدا عشق به وجود میاد...ولی بعید میدونم به عمیقی عشق دوتا جوون هم سن و کم سن و سال باشه که با عشق و عاشقی بهم رسیدن

2706