2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باباخیلی خوب شد اصلا ترش نبود خودم هوس کردم اگ روزه نبوذم میخوردم

شماروزه بودی نخوردی ازکجامیدونی خوب شد؟ گریپ فروت شیرینم باشه وقتی ابشومیگیری اون پوست سفیداتلخش میکنن 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
بعدم گریپ فروت فشارو به شدت میاره پایین آخه برا چی اصرار دارید ادای اروپایی هارو دربیارید

اولا بعد صبحانه میدم بعدشم بچم اصلالب ب میوه نمیزنه گفتم آبشو بیگرم شاید خورد انواع میوه هارو امتحان کردم ینی اگ‌کسی بفکرسلامتی بچشه ادا درمیاره🙄

بعد صبحانه میدم

کریپ فروت واسه لاغری هسش و کبد چربدو اینا ب بچه ک کریپ فروت نمیدن بانو 

کریپ فروت چربی زدایی میکنه تلخه

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه