2752
2734
نیت کن انشاالله زود نی نی دار بشی همسرت رو برای اربعین بفرستی کربلا .... منم امسال همسرم دقیقا تایم زایمانم اگه ماندگار باشه البته اربعینه ، نیت کردم اگه بچم سالم باشه حتما بره

انشالله نی نیت سالمه 

ازمایشه که تو امضاته برا چیه؟

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
نیت کن انشاالله زود نی نی دار بشی همسرت رو برای اربعین بفرستی کربلا .... منم امسال همسرم دقیقا تایم زایمانم اگه ماندگار باشه البته اربعینه ، نیت کردم اگه بچم سالم باشه حتما بره

نیت می کنم 

اما خب واقعا الان نمی دونم چیکار باید بکنم حال همسرم خوب شه خیلی حالش بده ولی به خاطر من به روی خودش نمیاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله نی نیت سالمه ازمایشه که تو امضاته برا چیه؟

ممنون گلم 

این آزمایشه سلامتیه جنینه ... تو غربالگریه اول گفتن ریسک سندروم داون جنین بالاست ، واسه همین رفتم nipt که یه آزمایش تشخیصیه ... و ۹۹.۷ درصد قدرت تشخیصشه

نمونه خون رو میفرستن آلمان اونجا روش آزمایش میشه

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2731
ممنون گلم این آزمایشه سلامتیه جنینه ... تو غربالگریه اول گفتن ریسک سندروم داون جنین بالاست ، واسه همین رفتم nipt که یه آزمایش تشخیصیه ... و ۹۹.۷ درصد قدرت تشخیصشهنمونه خون رو میفرستن آلمان اونجا روش آزمایش میشه

انشالله که مشکلی نیست 

توکل بخدا

نیت می کنم اما خب واقعا الان نمی دونم چیکار باید بکنم حال همسرم خوب شه خیلی حالش بده ولی به خاطر من به روی خودش نمیاره

حالش خوب میشه یه کم بهش زمان بده مطمئن باش فردا حالش بهتره ... خب اونم ناراحته ولی فراموش میکنه برای آرامشش یه دور تسبیح صلوات میفرستم حتما

ممنون گلم این آزمایشه سلامتیه جنینه ... تو غربالگریه اول گفتن ریسک سندروم داون جنین بالاست ، واسه همین رفتم nipt که یه آزمایش تشخیصیه ... و ۹۹.۷ درصد قدرت تشخیصشهنمونه خون رو میفرستن آلمان اونجا روش آزمایش میشه

انشاءالله که هییییچ مشکلی نیست !

امیدوارم زودی بیای تایپیک بزنی که نینی م سالمه!!! هوراااااا

انشاءالله که هییییچ مشکلی نیست !امیدوارم زودی بیای تایپیک بزنی که نینی م سالمه!!! هوراااااا

وای خدا از دهنت بشنوه .... نذر کردم اگه نی نی سالم باشه ۳۰تا از  بچه های کار رو ببرم رستوران

وای خدا از دهنت بشنوه .... نذر کردم اگه نی نی سالم باشه ۳۰تا از  بچه های کار رو ببرم رستوران

عزیزم چه عااااالی

خدا به خاطر دل اون بچه ها هم که شده کمکت میکنه

عزیزم چه عااااالیخدا به خاطر دل اون بچه ها هم که شده کمکت میکنه

انشاالله 

اگه انشاالله بزودی تاپیک مامان شدنت رو بزنی بازم یه تعداد دیگه میبرم ... چند تا از دوستای دیگمم نذر دارن

من حالم خیلی بده واقعا از طرفی همسرم ... نمیدونم چیکار کنم

واقعا سخته 

ولی گذشت زمان...

چی بگم بگم زمان همه چیزو حل میکنه.. که نمیکنه

ولی کمک میکنه یه جورایی این قضیه رو هضمش کنید