2752
2734
واقعا سخته ولی گذشت زمان...چی بگم بگم زمان همه چیزو حل میکنه.. که نمیکنهولی کمک میکنه یه جورایی این قضیه رو هضمش کنید

کمک میکنه

همسرم بدبخت هی خودشو سرزنش میکنه که به همه گفته الان جواب اونا رو چی بدیم؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کمک میکنههمسرم بدبخت هی خودشو سرزنش میکنه که به همه گفته الان جواب اونا رو چی بدیم؟!!

عزیزم این حالت طبیعیه ولی خب همه درک می کنن ... سخته ولی طبیعیه فکر کن کسایی که تو ۳ ماهگی بچشون رو از دست میدن بندگان خدا چی میکشن 

یک درصد اگه من بچم سالم نباشه چی بگم که همه عالم و آدم فهمیدن

میگذره گلم اولش سخته بعد کمی آرومتر میشه

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2731
عزیزم این حالت طبیعیه ولی خب همه درک می کنن ... سخته ولی طبیعیه فکر کن کسایی که تو ۳ ماهگی بچشون رو از دست میدن بندگان خدا چی میکشن یک درصد اگه من بچم سالم نباشه چی بگم که همه عالم و آدم فهمیدنمیگذره گلم اولش سخته بعد کمی آرومتر میشه

نه عزیزم انشاءالله نینی ت کاملا سالمه 

آخه ما یه نفر تو فامیل داریم بقیه خوبن 

من میدونم دیگه چقدر قرار زخم زبون بزنه 

فهمیده بود باردارم انقدر چیز گفت ... خیلی بد بود

دختر خاله من به اندازه این چند سالی که منتظر بچه بودی اونم منتظر بود...

ولی یه مدل دیگه....

جنین هاش مشکل دار میشدن و نمیموندن از این مشکلات کیست مغز و کلیه که جنین دچارش میشه...فکر کن تا چند ماهگی نگهش داری و بعد بفهمی...

4 زایمان طی 9 سال که البته این آخری خدا خواست و سالم موند

حتی دکترا هم نا امیدش کرده بودند میگفتند که باید از هم جدا بشین

آدم فکر میکنه که سخت ترین مشکل و داره ولی به دور و اطراف که نگاه بندازیم میبینیم شرایط سخت تر از ما هم وجود داره

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
دختر خاله من به اندازه این چند سالی که منتظر بچه بودی اونم منتظر بود...ولی یه مدل دیگه....جنین هاش مشکل دار میشدن و نمیموندن از این مشکلات کیست مغز و کلیه که جنین دچارش میشه...فکر کن تا چند ماهگی نگهش داری و بعد بفهمی...4 زایمان طی 9 سال که البته این آخری خدا خواست و سالم موندحتی دکترا هم نا امیدش کرده بودند میگفتند که باید از هم جدا بشینآدم فکر میکنه که سخت ترین مشکل و داره ولی به دور و اطراف که نگاه بندازیم میبینیم شرایط سخت تر از ما هم وجود داره

خیلی وحشتناکه خیلی

من نمیگم سخت ترین مشکل رو دارم اما خب ...

همسرم تازه بعد از پلاسکو که بهترین دوستش شهید شده بود و یه مدت طولانی افسرده بود داشت حالش خوب می شد دلم واقعا براش میسوزه

یا خود من نمیدونم گفتم یا نه که مشکل کلیوی دارم

دکتر با کلی شرط و شروط فقط یک بار اجازه بارداری بهم داده

تازه با اون احتمالاتی که هم متخصص زنان هم کلیم راجع به بارداریم بهم دادند اگه خدا کمک کنه و شانس بیارم که بتونم یه بارداری عادی داشته باشم 

یا خود من نمیدونم گفتم یا نه که مشکل کلیوی دارمدکتر با کلی شرط و شروط فقط یک بار اجازه بارداری بهم دادهتازه با اون احتمالاتی که هم متخصص زنان هم کلیم راجع به بارداریم بهم دادند اگه خدا کمک کنه و شانس بیارم که بتونم یه بارداری عادی داشته باشم

گفته بودی عزیزم

امیدوارم هرچی صلاحه پیش بیاد

گفته بودی عزیزمامیدوارم هرچی صلاحه پیش بیاد

فقط باید روحیتونو حفظ کنید

بخدا هر کی دیگه جا این دختر خالم بود الان دیگه پودر شده بود😞

فقط باید روحیتونو حفظ کنیدبخدا هر کی دیگه جا این دختر خالم بود الان دیگه پودر شده بود😞

من الان شنیدم هم بدنم لرزی 

الهی بمیرم

حالا خوبه الان خدا رو شکر نینی داره یدونه سالمشوووو