2733
2734
عزیزم ناراحت شدم ولی کاش سعی کنید جو خونه رو عوض کنید یه مدت مسافرت برید حالو هواتون عوص بشه تفریحات دو نفره خوب بذارین تا کمتر به مساله فکر کنید

ممنون عزیزم نمیتونیم از تهران خارج شیم به خاطر شغل همسرم 

نهایت دو روز بهش مرخصی میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مطمین باش عزیزم به موقعش یه نی نی ناز و گوگولی و با نمک خدا بهت می ده ، از صمیم قلبم دعا می کنم برات

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
ممنون اما بعد 7 سال اومده بود خیلی دلم میخواست بمونه

عزیزم خدا خودش داده ، خودشم گرفته ازت 

خیلی برات ناراحت شدم و واقعا درکت می کنم چون خودمم نمی دونم نی نیم سالمه یا نه ؟؟؟ میمونه یا نه ؟؟؟؟

ولی این نیز بگذرد .... خدا بازم بهت نی نی میده به زودیه زود .... همسرتم انشاالله زودتر آروم میشه

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
عزیزم خدا خودش داده ، خودشم گرفته ازت خیلی برات ناراحت شدم و واقعا درکت می کنم چون خودمم نمی دونم نی نیم سالمه یا نه ؟؟؟ میمونه یا نه ؟؟؟؟ولی این نیز بگذرد .... خدا بازم بهت نی نی میده به زودیه زود .... همسرتم انشاالله زودتر آروم میشه

ممنون عزیزدل 

انشاءالله که نینی کوچولو شما سالم سالم میاد بغلت