2733
2739
بچه ها من عکسا رو به همسری نشون دادم
میگه اون یکی عکس بیشتر شبیه باسایزمه
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
من 70 b هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمهای خوش تیپ و ممنون از دلداریتوننننننننن
نفس جون مسی جون شیدای عزیز ونوس عزیز و فرناز گل و خانمهای دیگهه از دلگرمیتون ممنون

راستش گور بابای بچه دوم اگر هم اومد دوباره میعملم
با قلخانی روز 2 شنبه وقت عمل گرفتم
راستش 4 شنبه رفتم ویزیت دوباره و ایشون دیر اومدن و ما 1 ساعتی نشستیم 30 نفر جمع بودن و 12 نفرشون اومده بودن درین در بیارند و ما هم فیض بردیم
با اینکه 3 یا 4 روز از عملشون میگذشت ولی جای بخیه هاشون عالی بود و مدل سینه هاشون هم معقول
بقیه هم کع عمل شکم بودند که برای ویزیت امده بودند و خلاصه نتایج را به عینه دیدم و خوشمان امد و به زور همسری وقتو گرفتیم
2728
سلااااااام
منم هستم
مشغول زندگی
بخیه های شکمم کم کم دارن درست و درمون می شن و یه جاهایی اش به خصوص از کناره ها شروع به محو شدن دارن می کن و از اون طرف یه قسمتهایی هم دارن بنفش می شن منم مثل دخترای خوب مرتب کرمامو می زنم به امید خدا
مامان نیکا جون خوب کاری کردی دیگه باید تصمیم میگرفتی
اصلا نگران نباش همه چی عالی میشه
زندگی شیرین میشه :))

تازه من به خاطر قد و هیکلم سینه هام رو کوچیک نکردم هنوز درشت محسوب میشه ( هشتاد سی ) ولی اینقدر خوبهههههه
من درن نداشتم باند کشی هم نبستم سوتین طبی هم نداشتم همه چیز الان عالیه و دقیقا امروز یک ماه از عملم گدشته جای بخیه عمودی و دور هاله که اصلا نیست و نابود شده انگار فقط هنوز یه کم زیر سینه چپم ورم دارم
البته درباره مراقبت های بعد از عمل شما حتما به دستورات دکتر خودت عمل کن شاید روش ها فرق داشته باشه

من خودم حتما بچه دوم میخوام دکترم با اطمینان بهم گفت افتادگی که به هیچ وجه پیدا نمیکنی واگر اضافه وزتنت مثل بارداری قبلی سی کیلو نباشه بزرگتر هم نمیشه :) شصت درصد غدد شیری رو هم حفظ کرده ولی خوب چونکه به بچه اولم هم شیر ندادم بعیده به دومی هم بدم
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ممنون مسی جون
دکتر شما کی بود؟؟
منم قدم 154 و وزنم 70 هستش دکتر میگه با نگه داشتن 50 درصد غدد شیری سایزت 75 میشه امیدوارم از بزرگی اشون خسته شدم
ولی این دکتر من درن میذارهه

انشاله خیر برای هممون پیش بیاد
2740
مامان نیکا جان
خوشحالم بلاخره تصمیمتو گرفتی
از الان تبریک

جنا جون خیلی خوبه که راضی هستی
مسی جان
ایول چه دکنره خوبی بوده
سروناز جون پس چرا نرفتی ؟؟؟

من 5 شنبه که رفتم پیش طاهری بهم گفت اگر بخوام غدد شیری را نگه دارم سایزت 80 میشه و افتادگی ات هم تا 80 در صد برطرف میشه و توقع زیادی نباید داشته باشی
گفتم استاندارد برش لنگری یا تی هستش و روش شما تو نت و .. نبود گفت من پر حوصله کارم را انجام میدم و قلخانی پر استرسه و میخواد سریع بیمار را از بیهوشی در بیاره به همین خاطر 3 تا برش میزنهه

بگذریم من فقط چون نمونه های بیشتری از قلخانی دیده بودم اونو انتخاب کردم هزینه اشون هم 2500 هستش
راستش طاهری دفعه قبل به من گفته بود 2500 ولی ایندفعه 2800 گفت و گفت کلینیک گرون شده...