2737
2739

داداش منم جراحی کوچک کردن سینه انجام داده. شاید عجیب باشه براتون ولی در برخی از اقایون هم باید این چنین جراحی انجام بشه داداش منم انحام داد چون سیته هاش خیلی بزرگ شده بود و اصلا ظاهر خوبی نداشت. پیش دکتر عطایی جراحی کرده و خیلی خوب شده سینه هاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان عزیزخانمایی که جدید عمل کردید مبارکتون باشه. من‌۱۶ روزه که عمل کردم .

کی کاملا ورم ها از بین میره و  سینه ها قرینه میشه الان احساس میکنم سینه راستم بزرگتره و دیگه اینکه سوتین طبی که سینه ها رو بالا نگه داره و طبی باشه چه مارکی خریدین؟سوتینی که دکتر بمن داده واریتکس هست 

2728
سلام دوستان. من تازه عضو اینجا شدم. می خواستم نظرتونو بدونم من دختر 23 ساله هستم. تازه نامزد کردم. ( ...

عزیزم اگه از لحاظ روانی اینقد در عذابی حتما جراحی کن هیچی ارزش اینو نداره باعث بشه آدم نسبت به خوش حس بدی داشته باشه در مورد شیردادن به بچه بهش شیر خشک میدی خیلی از بچه ها تو دنیا با شیر خشک بزرگ شدن و مشکلی هم ندارن اگه میخوای اینکارو بکنی به حرف بقیه گوش نکن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
سلام دوستان عزیزخانمایی که جدید عمل کردید مبارکتون باشه. من‌۱۶ روزه که عمل کردم . کی کاملا ورم ها ا ...

منم ۲۰ روزه عمل کردم ولی سینه هام فعلا قرینه نیست سینه راستم خیلی ورم داره بعضی وقتها درد میگیره سوتین طبی تو ۲۴ ساعته میپوشی؟ من بعضی وقتها احساس خفگی میکنم دلم میخواد یه نیم ساعت درش بیارم خیلی تنگه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
عزیزم اگه از لحاظ روانی اینقد در عذابی حتما جراحی کن هیچی ارزش اینو نداره باعث بشه آدم نسبت به خوش ح ...

عزیزم پستی که پاسخ دادی مال سال 88 هست 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
عزیزم پستی که پاسخ دادی مال سال 88 هست 

شوخی نکن😂😂😂😂

2738
منم ۲۰ روزه عمل کردم ولی سینه هام فعلا قرینه نیست سینه راستم خیلی ورم داره بعضی وقتها درد میگیره سوت ...

سوتین طبی ام‌مدل نیم تنه اس امیدوارم بتونم عکسشو اینجا بذارم بعد از یکهفته که مرتب تنم بود دکتر گفت از هفته سوم پنج‌ساعت اینو بپوش پنج ساعت یه سوتین‌معمولی که اسفنج و فنر نداشته باشه اما سینه هاتو قشنگ بالا بکشه

واقعا تا کسی سینه اش بزرگ‌نباشه  نمیتونه درک کنه چقدر سخته

دقیقا عزیزم برخی از خانم ها واقعا فرم سینه هاشون خوبه ولی  خیلیی ها اصلا از فرم سینه هاشون راضی نیستن حالا اگه سینه هاشون بزرگ باشه و نیاز به جراحی کوچک کردن سینه ام داشته باشه که دیگه هیچی. 

دکتر خوب که فوق تخصص سینه داشته باشه واااقعا کمه من دکتر آریانا رو می شناسم که فوق تخصص سینه دارن و کار لیفت و پروتز سینه شون عااالیه خیلی هم مریض دارن و مطب شون میرین باید توقع نشستن های طولانی مدت رو داشته باشید ولی بدونید که ارزششو داره. پیش هر دکتری نرید و فقط به هزینه فکر نکنید. بعدا پیشیمون میشید. البته دکتر اریانا خیلی منصفه و هزینه هاشونم منطقیه

سلام خانم های عزیز

من یک ماهه عمل کردم ماموپلاستی همه چیز خیلی بود 

ولی یه هفته ایت زیر سینه ام به اندازه ی بند انگشت بخیه هاش باز شده و دکتر گفتن طبیعیه پیش میاد به مروز خوش بسته میشه

امروز دکتر رفتم و بخیه های باقیمانده رو کشیدم

دکتر از نتیجه عمل راضی بود و گفت کمی ورم دارم و بیست درصد سینه ام جمع میشه البته تا سه ماه ورزش نباید انجام بدم اما پیاده روی در حدی که خسته نشم و کارهای خونه هم بلامانعه

2706