2733
2734
عنوان

دهنم خشک شد ازبس صلوات فرستادم براتون🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا ازدواج من و خواهرم هم دعا کن

ان شا الله .چشم

من خودم مجردم‌  ولی  پول  ندارم🤣😥😰😭

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
مگه چیکار کرده که این اشتباه پزشکی پیش اومده؟

شکمش درد میگیره میره پیش دکتر میگه آپاندیسه عمل میکنه ولی باز درد داشته دکترشو هی عوض میکنه ولی خوب نمیشه میفهمن دکتر قبلیه زده معده شو موقع عمل سوراخ کرده روده رو هم بریده الانم عفونت شدید گرفته 

خو برو بخون...من صلوات بفرستم بنظرت خدا میبخشه؟🤣🤣🤣🤣

من نگفتم ک صلوات بفرستید عزیزم 

سوالو دیدم و بیشترین گناهت جیه و جوااب دادم

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️
شکمش درد میگیره میره پیش دکتر میگه آپاندیسه عمل میکنه ولی باز درد داشته دکترشو هی عوض میکنه ولی خوب ...

ببردیش چنتا دکتر نشون بدین

درست میشه بنده خدا

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2706