2752
2734
عنوان

پیج کاری دارم

39 بازدید | 4 پست

پیج فروش دارم همسرم بدون اطلاع به من رفته واسم فالور خریده😔😔ایقد عصبی و ناراحتم راه برگشتی هم نیست دیگه میگن خوب نیس برای رشد پیج و اینکه اگه نمیخوای باید پیجتو خصوصی کنی که پیج من کسب و کاره نمیتونم خصوصیش کنم

اینا همش حرفه. تو فعالیتتو داشته باش. پیجت رشد میکنه. انقد فالوور میشناسم ک یک میلیون فالوور دارن ول ...

خیلی ناراحتم بخدا از وقتی فهمیدم کلی هم دعوا کردم باهاش ولی اونم بخاطر من اینکارو کرد اخه فعالیت هام جواب نمیداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ناراحتم بخدا از وقتی فهمیدم کلی هم دعوا کردم باهاش ولی اونم بخاطر من اینکارو کرد اخه فعالیت هام ...

گناه داره. بنده خدا قصدش خیر بوده. تو فعالیتتو بکن. از فیلم گذاشتن توی پستات غافل نشو. کیفیت و تنخور رو هم با فیلم هم عکس نشون بده مردم اعتماد کنن