2737
2734

سلام بچه ها ثبتنام کردم ولی تنبلی کردم نخوندم الان سرم به سنگ خورده اما خیلی سردرگمم نمیدونم چی مهمه چی مهم نیس کدومو بخونم کدومو نخونم چی کار کنم یه راهی بگین   

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آزمون سه روز یکبار بده تحلیل کنکورا  هر چی کم زدی عیب نداره در عوض تحلیلش رو مباحثاش کار کن و ...

خب اول نباید مطلبو بخونم؟

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶
2738
کنکور فرهنگیان که ۵۰درصدش معدله ۲۵ درصد مصاحبه بقیش آزمونه

اره میدونم ولی برای دعوت به مصاحبه ۶۰ درصد کنکور سراری و ۴۰ درصد خود کنکور فرهنگیانه

خب اول نباید مطلبو بخونم؟

مطالبو از تست یاد بگیری بهتره تا دوباره بشینی کتاب بخونی 

البته بگم طبیعیه درصدای بیاد پایین چون نخوندی ولی بهتر میفهمی که کدوم مباحث پر اهمیت تره

مطالبو از تست یاد بگیری بهتره تا دوباره بشینی کتاب بخونی  البته بگم طبیعیه درصدای بیاد پایین چ ...

ممنونم