2733
2739
عنوان

کیا، موقع خواب، چشم بند میبندن؟

83 بازدید | 7 پست

شبا،چشم بند میزارم رو چشام میخابم. چشام سنگین میشه خواب بهم لذت میده.کارم درسته یا نه؟

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا

یه مدت عادت داشتم بذارم ولی مژه هام کج و کوله شدن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من نمیتونم 

برعکس چشمامو سنگین میکنه نمیتونم باهاش بخوابم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خیلی باهاش راحتم چون میگرنم دارم اگه عود کنه میزنم همه جا میشه تاریک عشق میکنم 😄😄

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

من یه وقتایی بالشت سنگین میذارم رو سرم میخوابم

خیلییی خوبهههه😂😍

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
من یه وقتایی بالشت سنگین میذارم رو سرم میخوابم خیلییی خوبهههه😂😍

من یه بالش باید زیر دستم باشه،اونم نباشه خابم نمیبره.کلا داستان دارم واسه خابیدن😅

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
من یه بالش باید زیر دستم باشه،اونم نباشه خابم نمیبره.کلا داستان دارم واسه خابیدن😅

حالا من باید عروسکامو بغل کنم بخوابم

یه بالشت رو سرم یه بالشت زیر سرم

دو تا پتو هم روم میکشم

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
2740