2737
2734
عنوان

ب حضرت علی قسم بیا کمک

136 بازدید | 6 پست

خانما زندگیم داره داغون میشه الکی 😭😭😭😭من عاشق شوهرم هستم نمی‌دونم چرا الکی هی دارم باهاش دعوا می کنم تورخدا وسط دعا ها تون منم دعا کنید تورخدا 

11/7/1400دوستیمون😍🙊 23/7/1401بله برونمون ❤️💍۱۳/۲/۱۴۰۲عقدمون❤️😍💍عروسیمون ۱۲/۰۸/۱۴۰۲👩‍❤️‍👨بی هم می‌میریم شبیه زنجیریم 🖇️یه لحظه دور از هم آروم نمی‌گیریم🥺🥺🫀 روزای خوب منتظرمونه 😋 زندگی زیباست لبخند بزن 😁🙏 برای خوشبختیمون دعا کنید 🙏
دعا بحث جداس خودت باید بشینی فکرکنی ببینی ایراد کارکجاس اگه خودتی رفعش کنید دعا خیلی وقتا کمتراز خود ...

اره ایراد خودمم وای دست خودم نیست انگار مجبورم دعوا کنم  حس میکنم دعا کردن زندگیم 😔

11/7/1400دوستیمون😍🙊 23/7/1401بله برونمون ❤️💍۱۳/۲/۱۴۰۲عقدمون❤️😍💍عروسیمون ۱۲/۰۸/۱۴۰۲👩‍❤️‍👨بی هم می‌میریم شبیه زنجیریم 🖇️یه لحظه دور از هم آروم نمی‌گیریم🥺🥺🫀 روزای خوب منتظرمونه 😋 زندگی زیباست لبخند بزن 😁🙏 برای خوشبختیمون دعا کنید 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ایراد خودمم وای دست خودم نیست انگار مجبورم دعوا کنم  حس میکنم دعا کردن زندگیم 😔

نه عزیزم اینونگوهمه چی دست خودادمه منم ۵ سال مث توبودم زندگیم جهنم بود شایدباورت نشه یه شبه خودموتغییر دادم همسرم هنوزتوشوکه چطورمیشه ادم یدفه انقد تغییرکنه؟فقط کافیه بخوای واراده کنی

2731
نه عزیزم اینونگوهمه چی دست خودادمه منم ۵ سال مث توبودم زندگیم جهنم بود شایدباورت نشه یه شبه خودموتغی ...

چجوری تغییر دادی کمک کن

چجوری تغییر دادی کمک کن

یه شب که به کارام فکرکردم ومنطقی دیدم چقداشتباه کردم تصمیم گرفتم ازفرداش دیگه هیچکدومشوانجام ندم فقط بانیروی تفکر واراده تونستم.البته شمامیتونی ازکتابهای متعددهم کمک بگیری.