2737
2739

جالبه پست آخرش مردم هرلحظه براش کامنت میزارن و همین طوری ادامه داره خیلی دلم گرفت هیچ مرگی تا این حد باعث نشده بود دلم بسوزه ان شاالله جایگاهش بهشت باشه براش صلوات بفرستید خانما 

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین

منم خ حالم سرس بد شد 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم خ حالم سرس بد شد 

نمیدونم این دختر چی داشت که انقدر براش ناراحتم مثلا زهره فکور صبور هم خودکشی کرد ولی این انداره دلم نسوخت

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
2728

مرگش خیلی مشکوک بوده اخه ی آدم بااینهمه امید وارزوچرابایدخودکشی کنه!!!

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

منم خیلی ناراحت شدم یادمه ب مامان بزرگم گقتم اون گفت اینا هم انسانن می‌میرند جالبه مامان بزرگم فوت شده یعنی واقعا حالم بد میشه اسم آزاده نامداری میاد

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2738
چی شده

هیکی همینطوری برای دردودل

نمیدونم این دختر چی داشت که انقدر براش ناراحتم مثلا زهره فکور صبور هم خودکشی کرد ولی این انداره دلم ...

من برا اونم خ دلم سوخت خوشگل قد بلند چ کم داشتی اخه دختر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
خدا همه رفتگان  و رحمت کنه و امشب از دعا ها و شب زنده داری ها بی نصیب نکنه  لطفا برا ...

من حتی نمیتونم بشینم از بدن درد شانس منه از لرزم خوابم نمیبره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706