2733
2734

دوستان امتحانات خیلی سخت بود یا سوالات استاندارد بود مخصوصا ریاضی و فیزیک چطور بودن؟؟؟ بنظرتون از اون سخت تر ولی در حد کتاب میتونن بدن سوال؟؟؟

درسایی مثل سلامت و دینی چطور بودن سخت بودن؟؟؟؟من یازدهمم برای ما تاریخ و محیط نهاییه😭🥲

لطفا جواب بدین خیلی مهمه😢🤍

🦋خواهشا لایک نکنید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋

من فقط فارسی نفهمیدم چرا اینطوری سوال طدح شو بقیش اوکی بود فیزیک و ریاضی و زیست استاندارد بودن واقعا سوالات نه راحت بود نه سخت

طلبه هستم🌷 تاپیکی در رابطه با حوزه بود یا سوالی در رابطه با حوزه داشتید منشنم کنید در حد اطلاع راهنمایی میکنم🌺 خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
من فقط فارسی نفهمیدم چرا اینطوری سوال طدح شو بقیش اوکی بود فیزیک و ریاضی و زیست استاندارد بودن واقعا ...

چرا مگه فارسی چطور بود؟

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودمم یازدهمم ازبچه هایه دوزادهم که پرسیدم به خاطر اینکه هر سال نهایی دارن گفتن ریاضی و فیزیک شیمی خود کتابه ریاضی که کلا تمریناتشه البته آموزشو پرورش خودشم اعلام کرده که طرح سوالات دقیقا مال کتابه

...
2731
چرا مگه فارسی چطور بود؟

یه سوال فکر کنم شکسپیر بود اسم نویسنده با کتابش توی یکی از روان خوانی ها بود بعد سوال اومده بود🙁🫥 یعنی از نویسنده ای که در متن روان خوانی بود سوال اومده بود فقط اسم نویسنده درس ها مهم نیست

طلبه هستم🌷 تاپیکی در رابطه با حوزه بود یا سوالی در رابطه با حوزه داشتید منشنم کنید در حد اطلاع راهنمایی میکنم🌺 خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
من فقط فارسی نفهمیدم چرا اینطوری سوال طدح شو بقیش اوکی بود فیزیک و ریاضی و زیست استاندارد بودن واقعا ...

مگه فارسی چطور بود خیلی سخت؟؟؟

ریاضی و فیزیک رو میشد متوجه شد و راحت حل کرد اگه خونده باشی؟؟

باید کتاب رو بجوی سا کتاب کار هم کنار کار کنی ببخشید خیلی سوال میپرسم خیلی استرس دارم😭💔

فقط گفتن فارسی مشکل بود خب بایدم فارسی سخت باشه ضریبش ا تمام درسا بیشتره هم

فآرشی خوبه ها من دوست دارم فقط گیج کننده یکم

یه سوال فکر کنم شکسپیر بود اسم نویسنده با کتابش توی یکی از روان خوانی ها بود بعد سوال اومده بود🙁🫥 ...

اووو یعنی تاریخ ادبیات هم نبوده😐😐پس کلللل کتاب رو بیاد بخونی یعنی چی خدایی این کجاش استاندارده

مگه فارسی چطور بود خیلی سخت؟؟؟ ریاضی و فیزیک رو میشد متوجه شد و راحت حل کرد اگه خونده باشی؟؟ باید ...

استرس نداشته باش استرس گند میزنه به امتحان

سعی کن اول اروم باشی

دومم عیب نداره هر سوالی دارم ازم بپرس تا جایی که بدونم راهنمایی میکنم

برای هرکسی یه درسی سخته قطعا ولی من با فارسی زیاد ارتباط نگرفتم

اره عزیزم اگه کتاب دقیق بخونی کمک درسی هم حل کنی که عالیه

ریاضی و فیزیکم ب تمرین های خود کتاب اگه تجربی هستی زیاد حل کن من تجربی بودم حتی یادمه نمیدونم فکر کنم ریاضی بود یه سوال دقیقا از خود آخرهای کتاب اومده بود یعنی عین همون سوال

دقت تمرکز ارامش موفقت میکنه💛

اووو یعنی تاریخ ادبیات هم نبوده😐😐پس کلللل کتاب رو بیاد بخونی یعنی چی خدایی این کجاش استاندارده

بله دقیقا

دیگه میگن تو کتاب بوده

کاملا کل کتاب بِجو🥲

2706