2733
2739

از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ بیرون بود 

به قول خودش دورهمی مردونه بوده جایی واسه من نداشته که ببره

بعدجواب تلفنمم نداد چون بهم گفته بود زنگ نزن بزنی جواب نمیدم 

الان اومده خونه سه تا گل سر بیریخت(قشنگن ولی از سر حرصم دارم میگم بیریخت)خریده میگه اینا روسر تو تصور کردم رویایی میشی😐😐😐دلم میخواد همون بکنم تو ماتحتش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2731

وایییی چقدر سخت گیرین 

وقتی شماهارو مبینم اصلا دلم نمیخواد شوهر کنم

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
میخاین شوهر کنید یا زن بگیرید 😕

مگه دختر هم زن میگیره؟؟😐😐

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

منم ازاینجور خر کردنا بدم‌میاد دقیقا تابستون شوهرم رفت بدون ما مسافرت تاپاشو ازخونه گذاشت بیرون کلی پول زد به کارتم ..ومن هیچ وقت این سفرتابستونشو فراموش نمیکنم ویادش میفتم کلی غم میاد سراغم

اخه چرا نمیخای شوهر کنی وقتی ب ایشون میگی سخت گیر😂 خب شما سخت نگیر خوبه ک مشکلی هم پیش نمیاد😁

اخه مشکل اینه که سخت گیرایادوطرفس😐💔🥲😅

من میترسم طرف مقابل سخت بگیره 

الان اشتباه همسرت چی بوده که ازش ناراحتی؟ صادقانه بهت گفت کجا رفته و بعد هم گیر سر خریده که نشون بوده اونجا هم به یادت بوده. 

عکس العمل نامناسب نشون بدی باز بخواد بره بدون اطلاعت و با دروغ گفتن میره اون گیره سر رو هم نمیخره دیگه