2733
2734

1000تا سوره کوثر مهمونم میکنید؟؟ توروخدا دعام کنید دعا کنید خدا به من و بچه‌هام نگاه کنه زندگی مو سر و سامون بده بخدا خیییییلی درمونده ام😞😞😭😭😭💔💔💔

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها دعای خیر در حق همدیگه خیلی مستجاب میشه خودم خیلی تجربه کردم بیاید امشب در حق همدیگه دعا کنیم

من روش آیت الله فاطمی نیا که سوره واقعه و توحید و ۷ یاالله هست رو می‌خوام بخونم هر کس خواست لایک کنه یا اسمشو با نیتش بگه تا براش دعا کنم عوضش شما هم اول برای سلامتی صاحب الزمان سلامتی و خوشبختی و عاقبت بخیری من و خانوادم قبولیم تو آزمون و افزایش رزق داداشم دعا کنه ممنونش میشم 

الهی که هر کی دعام کرد تن خودش و عزیزاش سالم و سلامت عاقبت بخیر دنیا و آخرت -خوشبخت و دل خوش و باآبرو و عزیز زندگی کنه - خواسته دلش با حکمت خدا یکی بشه و خدا اون و عزیزاشو از همه بدی ها حفظ کنه

الهی و ربی من لی غیرک .... لطفاً برای گشایش تو زندگیم یه صلوات بفرست و تو نماز شب‌هاتون دعام کنید خدا گره از کارت باز کنه بحق فاطمه زهرا س
2731
2740
۵تا کوثرمیخونم برات 

ممنونم عزیزم منم براتون سوره قدر میخونم 🙏

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
بچه ها دعای خیر در حق همدیگه خیلی مستجاب میشه خودم خیلی تجربه کردم بیاید امشب در حق همدیگه دعا کنیم ...

من به نیت تون سوره قدر میخونم عزیزم انشالله حاجت روا بشی 🙏❤️

۵مرتبه میخونم ان شاالله حاجت روابشی

ممنونم عزیزم انشالله 🙏😞منم برای شما سوره قدر میخونم عزیزم 

انشالا برای منم دعاکن ۳روزدیگه جواب استخدامی میادقبول شم

ممنونم عزیزم انشالله که قبول بشی برات صلوات فرستادم عزیز 🙏

۵

منم براتون سوره قدر میخونم عزیزم 🙏

2706