2733
2734
عنوان

امشبو هرگز از دست ندید💔

222 بازدید | 17 پست

تا میتونید از خدا طلب بخشش کنیم و بخوایم که بهترینا را برامون تو سال بعد قرار بده و از گناهامون بگذره♥️

امشب خیلی مهمه 🌹

سرنوشت یه سال مونو تو یه شب مینویسن♥️

تا میتونید دعا کنید برای خودتون و عزیزاتونو من ♥️🌹

من خودم شبای قدر پارسال رو از دست دادم، مطمئنم اگه پارسال دعا و طلب مغفرت و بخشش کرده بودم سال بهتری داشتم💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزان میشه دعا کن قلب نی نیم تشکیل بشه و سالم به دنیا بیاد؟

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

نمیخام کفر بگم اما برامن هرشب شب قدره تا کی گریه تاکی بدبختی 

از بی پولی بگم؟ از کتک خوردنو بی پشت و پناهی بگم؟ از اینکه پامو کج نزاشتم بابای زن بازم به منو خواهر ۱۳ سالم میگه جن.ده کتابای خواهرمو سوزونده نره مدرسه بگم؟ از بی عدالتی دنیا بگم؟ برا من هرشب شب قدره 

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
والا دیشبم گفتن ک مهمه 

۱۹هم ۲۱ و ۲۳ مهمه ک میشه شب قدر عزیزم

برا منم دعا کنین برا این جمع سوره قدر میخونم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706