2733
2734

خونه مادرشون کوچیکه رفتیم اونجا مادرش جا انداخت شوهرم وسط خوابید مادرش اینور من اونورش بعد میگه بیا بغلت کنم دست بزنم به سینه هات بعد مادرش خندید گف زنت کنارت خوابیده ببین من هیچی نگفتم بنده خدا مادرش پاشد نشست نمیدونم چرا انقدر اینا باهم راحتن واقعا خیلی منفور رفتاراشون اگرم بخام چیزی بگم میگن که حسودی میکنه شوهرمم کل شب ک...ون مبارک کرد سمت من سمت مادرش خوابید اونو بغل کرد شما باشید ناراحت نمیشد البته شوهرم تو خونه هر شب موقع خواب منو بغل میکنه ولی زمانی که میام اینجا کلا رفتارای زشت نشون میده اصلا باورم نمیشه که ی خونواده انقد وقیح و بی تربیت میتونن باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برگام...

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2731

تاسف برانگیزه واقعا

هیچ شرم و حیایی بینشون نیست 

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2740

کارش زشت بود ولی خدایی بغل کردنش نه من خودم پسر دارم نوزاده بخاطر اون 😂شوهرمو گذاشتم کنار حالا بعدا یشب بغلم کنه چی میشه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

چرا باید پیش هم بخوابین؟

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706