2737
2739

من ی رفیق دارم همه جوره واسش سنگ تموم میزارم خدایی هر چی لازم داشته پول هر چی دادم نداشتم قرض کردم دادم پس هم نگرفتم وابستش بودم آخه دلیل وابستگیمم تنهاییم بوده در حد توانم کمک کردم خودش می‌گفت نمتونم خوبیاتو جبران کنم چند سال رفیقیم هر سری من کارش داشتم زنگ زدم گفت خواب بودم متوجه نشدم پیام ک بهش میدم بعد دو روز جواب میده مریض هس من از اون باز مریض تر ولی همیشه پایه سختیاش بودم قستاش عقب افتاده من دادم واسه خونش خرید کردم ولی اون حتی حازر نیس جواب پیام بده همیشه ام گفته من نفهمیدم سردرد بودم گوشی دست بچه ام بوده اگ من بیست تا پیام بدم اون یدونه دیشب اتفاق خیلی بدی افتاد ازش کمک خواستم طبق معمول کمک نکرد گفتم چرا تو اینجوری هستی من بخاطر تو هر کار میکنم نداشته باشم غرض میکنم واسه خوشحالیت همه کار میکنم ولی تو چی اینو گفتم ب دل گرف گفت منت میزاری هر چی دادی پس میدم بین اون بیست تا پیام ک یدونش جواب میداد اونم نمی‌ده بخدا شاید کسیو ندارم خواهرانه کنارم باشه شاید واسه همین وابستش شدم گفتم شب قدر امشب ازش دل بکنم خب باز میگم من نباید اینجوری حرف میزدم رفتم خونش معذرت خواهی بهش گفتم گوووه خوردم بازم قهره کاش آدم وابسته نباشه گاهی میگم اگه مامان بابام پیشم بودم اینجوری وابسته غریبه نمی‌شدم چیکار کنم راه هلی برام بزارید لطفا

ببخشید ها اما اسم این حماقت محض هست 

از ماست که بر ماست 

منم اگر دوستم آنقدر خودشو تحقیر واقعا حالمو بد می‌کنه و ازش دوری میکنم 

این دلایل شما هم قابل توجیه نیست و عذر بدتر از گناهه

از قدیم گفتن واسه کسی بمیر که برات تب کنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
مشهد من از تنهاییم دوست شدم

شهر غریب ازدواج کردی .این همه ادم برو با یکی دیگه دوست شو .باشگاه برو .کلاس هنری یه عالمه دوست پیدا میکنی عزیزم

خدا فقط یک علی داشت ک الحمدالله آن هم امام ماشد💖
مشهد من از تنهاییم دوست شدم

منم مشهدم بیا با من دوست شو بهم پول قرض بده😁 

شوخی کردم. 

عزیزم بعضی آدما حوصله ی دوستی ندارن اون دوست توام معلومه از اوناست ولی چون به دردش میخوردی قطع رابطه نکرده بیخیالش شو. دوستی که تو ستی کنارت نباشه که دوست نیست فقط خودتو گول میزنی.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
قط رابطه کنم خیلی وابستش شدم سه ساله 

مدت زمانش که مهم نیس این دوست تو غیر ضرر چیزی برات نداره 

واقعا برام عجیبه و اولین باره میشنوم کسی از این کارا برای دوستش کرده 

به نظرم دوستیت رو تموم کن 

اینهمه ادم تو دنیا میتونی دوستیای جدید بسازی 

اگه میخوای من دوستت میشما😁

جدن

اره ببین تو نباید خودتو بخاطر دیگران کوچیک کنی ارزش تو خیلی زیاده و اون ادمی که تو میگی ارزش دوستی باهات رو نداره 

بکش بیرون از این دوستی مطمئن باش تنهایی بهتر از دوستی با این ادمه 

و بلاخره توام کسی که لیاقت دوستی باهات داشته باشه رو پیدا میکنی

2706