2737
2739

منم مي گم حساس نشو ولي اگر نمي توني لاقل پيش يه پزشک مطمين ببرش که داروي الکي به بچه نده

اگر تهراني بنظرم وقت بزار و ببرش بيمارستان رازي،سخت هست نوبت گرفتنش و بايد صبح خيلي زود بري و ساعت ها معطل بشي اما واقعا ارزش داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم پس همينجا از بچه ها بپرس تا يه متخصص خوب تو شهرتون پيدا کني و پسر گلتو ببري پيش اون

رفتي دکتر بيا و خبراي خوبو همينجا بهمون بده

اان شاالله که چيز مهمي  نيست و زود رفع مي شه

2731

نه گلم تهران نیستم. شوهرم تو بیمارستان کار میکنه پرستاره به چند تا پزشک اطفال و متخصص نشون داده گفتن چیزه مهم نیس ولی من تا خودم نبرم پیش دکتر خیالم راحت نمیشه 

2738

من حساسم خیلی هم زود نگران میشم. حامله هم هستم بدتر. میشم نگاه میکنم وقتی خوابه انگار لکه ها هی داره زیاد میشه بعد که بیدار میشه نیست. ولی اون تیکه که عکس گرفتم توجه کنی خوب. معلوم میشه یکم 

دکتر نشون دادم میگه احتمالا قارچه هیدروکورتیزون داده

به دکترت اعتماد کن منم دخترم آلرژی داره یه لکه رو سینه ش بود پماد هیدروکورتیزون و ان ان جی داد خوب شد دکتر گفت لکه ای که مثل برگه ی A4 سفید و براق باشه خطرناکه

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما