2752
2734
عنوان

خانومای با تجربه کمکم کنید....

380 بازدید | 34 پست

سلام...

من قراره با یه اقایی ازدواج کنم که مطلقه هس...ینی داره راه قضاییشو میره تا طلاق بگیره...فقط میترسم...

از اینکه بعدا فامیل ها پشتم حرف بزنن...بگن دختره زیر گوشش خوند از زنش طلاق بگیره...بخدا من هیچکاره هستم...ایشون از خانومشون خوشش نمیاد و خانومشون اصلا شرعیات رو رعایت نمیکنه...و اصلا رضایت همسرشونو تو کارای مختلف در نظر نمیگیره...و هر کاری حتی خلاف شرع هم انجام میده....

به نظرتون این ازدواج من بعدش چقدر ممکنه بقیه راجع بهش حرف بزنن؟ میدونم نباید به فکر حرف دیگران باشم ولی خب....نگرانم

حرف دیگران به کنار 

شما اطمینان دارین هیچ نقشی تو این طلاق ندارین؟

سما اطمینان دارین حرف های این اقا راحع به خانمشون درسته و تا همین حد که وانمود میکنه بی گناهه؟

شرعیات رو رعایت نمیکنه خانمش و میخواد طلاقش بده اما خودش هنوز جدا نشده بعدی رو گذاشته تو نوبت این ادم چقدر قابل اعتماده اخه؟

ایشون هنوز جدا نشده رسمی و شما رو وارد زندگیش کرده چه تصمینی وجود داره اگه با شما به اختلاف بربخوره دوباره این کارو نکنه؟

جواب این سوالات رو صادقانه به خودتون بدین 

جواب مردم رو نباید داد ولی جواب وجدان رو باید داد 

حال متکلم از کلامش پیداست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نبايد به حرف ديگران باشى ولى انقدر ميگن يه حرفاى زشتى كه به ذهنتم نميرسه كه روحو روانت داغون ميشه...!!!

میدونم...همین الانش دارن بهم میگن....وای به حال بعدش....ولی واسم مهم نیس...فقط غصه همسرمو میخورم

حرف دیگران به کنار شما اطمینان دارین هیچ نقشی تو این طلاق ندارین؟سما اطمینان دارین حرف های این اقا راحع به خانمشون درسته و تا همین حد که وانمود میکنه بی گناهه؟شرعیات رو رعایت نمیکنه خانمش و میخواد طلاقش بده اما خودش هنوز جدا نشده بعدی رو گذاشته تو نوبت این ادم چقدر قابل اعتماده اخه؟ایشون هنوز جدا نشده رسمی و شما رو وارد زندگیش کرده چه تصمینی وجود داره اگه با شما به اختلاف بربخوره دوباره این کارو نکنه؟جواب این سوالات رو صادقانه به خودتون بدین

منظورم از اینکه طلاق نداده رو بد فهمیدید...منظورم جریان مهریه و این حرفا بود...ایشون خیلی وقته طلاقشونو گرفتن...

اصلن ازدواج با يه مرد مطلقه به هيچ دردى نميخوره اگه قبلن ازدواج نكردى با يكى مثل خودت ازدواج كن بعدها ميبينى كه اون آقا همه ى اين هيجانات و تجربه كرده منظورم مراسماى نامزدى و عروسى و ... و افسوس ميخورى من از نزديك شاهد چنين تصميمى بودم دوستم زندگيش نابود شد

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰
2706