2733
2739
عنوان

حرف زدنم نمیادخب😒

574 بازدید | 30 پست

سلام

نزدیک دوساله ازدواج کردم یه ماهی هست اومدم خونه خودم بچه اخربودم سه تاخاهرداشتم ک وقتی راهنمایی بودم همشون کم کم رفتن خونه خودشون من موندم ی مامان کم حرف با بابایی ک ازوقتی بزرگ شده بودم دیگه مصه بچگی هام باهاش صمیمی نبودم ازصبح تاشب شایدچن کلمه بیشترحرف نمیزدم

توجمع دوستامم همینطور بودم فقط بادخترعمم ودخترعموم خیلی حرف میزدم باهیشکی نمیتونستم درست ارتباط برقرارکنم

وقتی ازدواج کردم اول فک میکردن ازخجالت کم حرفم ک البته خجالتم بودولی مشکل اصلی اینجابودک اصن حرف زدنم نمیومد

بارهاباشوهرم سراین قضیه دعواکردیم میگف دوس دارم تومهمونیاباخانواده وبستگانم گرم بگیری صحبت کنی ولی من حرفی ب ذهنم نمیرسید میگفتم نمیتونم خب

الانم ک خونه خودمم گاهی شوهرم میگه چراهیچی نمیگی فک میکنم تنهام واقعن حرف زدنم نمیادمن ازسکوت خیلس خوشم میادولی شوهرم پرحرفه دوس داره منم همینطورباشم

چیکاکنم😞

زن عموهای شوهرمم چن بارباعث دعوامون شدن هی میرفتن ب مادرشوورم میگفتن چقدکم حرفه وچمیدونم اینجورچیزابعدمامانش ب شوورم وشوهرمم بامن دعوامیکرد

خب من بااین پیرزنای خاله زنک چه حرفی دارم بزنم خب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حرفم بزنی میگه خیلی حرف میزنی

فک نکنم میگه حرف بزن هرچی میخای بگوهی هرچن دقه میگه چخبرک من حرف بزنم

میگم خب ازصبح تاوقتی میای توخونم چخبری قراره باشه ازدرودیوارخبربیارم برات

2740

روز اول قبل ازدواجت بهش ميگفتي تا بدونه الان ديره فقط مراقب باش نره تنهاييشو جور ديگه پر كنه، والسلام

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
منم همینطورم   سخت نگیر

من سخت نمیگیرم 

اونه ک سخت میگیره 

هروقتم میگه زیادحرف بزن بهش میگم کم گوی وگزیده گوی چون در تازاندک توجهان شودپر

چون ازنظرمن خودشو مامانش ک اینهمه حرف میزنن نصفه حرفاشون علکیه وتولیدالودگی صوتیه فقط😒😒

وااااااااااااای دقیقا برعکس منو نامزدم

من پر حرف و گرم بگیر

اون سایلنت

تو روخدا تو روخدا رو خودت کار کن سعی کن حرف بزنی

من واقعا از این اخلاق نامزدم دارم شکنجه میکشم

نامزد من از هر لحاظ تکه واقعا عالیه

ولی این عیبش خییییییلی به چشمم میاد و اذیتم میکنه

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  

منم زياد حرف نميزنم ولي هميشه با لبخند و تأبيد سر جوري وانمود ميكنم كه دارم از حرفاشون لذت ميبرم اينجوري سكوتت كمتر به چشم مياد و نميذارن به حساب بي محلي و تحويل نگرفتن،يكبارم بهشون بگو من ترجيح ميدم شنونده باشم چون هر حرفي زده ميشه به نوعي غيبت و قضاوته واسه همين نظري نميدم

دل آرام گيرد با ياد خدا❤️

نه ديگه كم حرفيم خوب نيسن

ت 

اونا از هر چي حرف ميزنن تو هم وارد شو حرف بزن

لااقل باشوهرت گرم باش

مردادوست دارن هم صحبتي رو

از كارش حرف بزن 

درمورد اينده بگيد

از هر چي

خدايا آن ده ,كه آن به

من سخت نمیگیرم اونه ک سخت میگیره هروقتم میگه زیادحرف بزن بهش میگم کم گوی وگزیده گوی چون در تازاندک توجهان شودپرچون ازنظرمن خودشو مامانش ک اینهمه حرف میزنن نصفه حرفاشون علکیه وتولیدالودگی صوتیه فقط😒😒

خخخخ دقیقاا

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
2706