2737
2739
عنوان

این ادم نرماله به نظرتون؟؟؟؟

121 بازدید | 20 پست

بچه هااا یه دوستی دارم چند بار بیرون رفتیم 

بعد یه مدت دیدم زیادی کنس خواستم ولش کنم 

الان نمیذاره یه جوریه که شوهرمم شک کرده میگه چه نقشه ای برات داره 

با کسی حرف بزنم حسودیش میشه 

حتی میگه به شوهرتم حسودیم میشه به مغازه دار که ازش خرید میکنم برا کارم 

جوریه که در خونه رو براش باز نکردم از بالا در حیاط اومد داخل

نرماله به بنظرتون؟؟؟؟

ول کنم نیست اخه

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا نرمال نیست

منم یه دوست عجیب دارم حالا نه به این شدت

ولی همیشه توقع داره باهاش برم اینور اونور 

یا مثلا هماهنگ کنیم وقتایی که من با نامزدم میرم بیرون اونم با دوسپسرش بیاد

خیلی درمورد رابطه‌م با نامزدم سوال میکنه و خیلی نظر میده درصورتیکه ازش نمیخوام اصلا

بنظرم اینجور آدما یا تهش به روابط و زندگیت صدمه میزنن یا دیگه حداقل خستت میکنن با کاراشون از بس میچسبن به زندگیت

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤
2728
مستقیم بهش بگو"نمیخوام باهات رابطه دوستیمو ادامه بدم"

گفتم گریه کرد و اینا گفت میام در خونتون 

ببینم چته 

یه شبم رفته بودم خونه مادرشوهرم اونجا هم میگفت الان میام ببینم چته چرا نمیخوای بام حرف بزنی

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵
قطعا نرمال نیست منم یه دوست عجیب دارم حالا نه به این شدت ولی همیشه توقع داره باهاش برم اینور اونور ...

دقیقا همینه میرم اموزشگاه دم در اموزشگاه بود با اینکه اونجا کار داشتم 

و سرم شلوغ بود بعدش دلگیر بود چرا نیومدی یک ساعت دم در اموزشگاه بودم و سرم خیلی شلوغ 

گیر داده بود کارتو شروع نکن بکنی وقت برا من نداری 

در مورد روبطم با شوهرمم همینه شوهرم از وقتی با اونم حساس شده بس که اصرار میکرد بریم بیرون 

مغازه دار که جنس ازش میخریدم تهدید کرد در حالیکه من حتی شماره پسرو رو نداشتم 

الان. اون مغازه نمیرم اون مغازه تک بود تو شهرمون

به مادرشوهرم جلو روم تهمت های زشت میزنه مسخرش میکنه

خب بهش بگو مشکلت باهاش چیه،تعارفم نداشته باش،خیلی هم جدی باش

گفتم مثلا معذرت خواهی کرد ولی میدونی چیه این ادم معذرت خواهی کرد که فقط باهاش ادامه بدم رفاقتمو 

اولاش واقعا سنگین رنگین بود الان که میبینم‌اصن نرمال نیست درک نداره 

اگه ادامه ندم تهدید و ابروریزی هاش شروع میشه الام فقط دیر به دیر جواب میدم به رو خودش نمیاره ولی یهو‌ میزنه به سرش که چرا ادم سابق نیستی

2740
دقیقا همینه میرم اموزشگاه دم در اموزشگاه بود با اینکه اونجا کار داشتم  و سرم شلوغ بود بعدش دلگ ...

بنظرم باید یا دیگه جوابشونو ندیم کلا یا رک بگیم ادامه ارتباط به صلاح نیست

برا من خیلی راحت به نامزدم بد میگه پشت سرش! و چیزیم میگم میگه تو اونو بزرگش کردی برا خودت، مگه من چی گفتم

کلا یا سرش تو زندگیمه

یا درمورد رابطه مون با نامزدم مدام حرفای منفی میزنه و یه جورایی سعی میکنه توپ منو پر کنه نمیدونم چشه

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤
خیلی ساله می‌شناسید؟ ؟

سه سال اینا 

ولی اوایل واقعا خوب بود 

الان که باهاش صمیمی ام فهمیدم نرمال نیست اصن حریم شخصی ندارم 

انتظار داره شب تا صبح باهاش چت کنم 

صبح هام باهاش بیرون باشم 

ولی من اصن شرایط همچین زندگی ندارم 

واست ممکنه بگی چه جور تهدید یا آبروریزی؟

میام در خونت چرا جواب نمیدی 

یا میام در خونه مادرشوهرت چرا جواب نمیدی‌ خونه مادرشوهرم خیلی شلوغه بیاد ابرو برام نمیمونه که 

یا اینکه چون رفتم مغازه که جنس میخری حرف زدم به پسره تو ناراحت شدی الانم تقصیر اونه میرم پسره رو میزنم یا جواب بده 

تا حالا با توپ پر باهاش حرف زدی؟اگه آره،واکنشش چی بود؟

دیشب اره ولی گفت بیا رفاقتمون از نو شروع کنیم 

منم الکی باشه گفتم از دیشب تا الان پشت سر هم پیام میده