2737
2739
عنوان

قطع ناگهانی علائم بارداری در هفته 9 حاملگی......ترو خدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 136331 بازدید | 78 پست

منم حس پریود دارم از صبح دیشبم عصبی شده بودم.میل ب ترشی داشتم که اونم امروز واسم مهم نیس...هفته نهم هستم نگرانم.قلب داره جنین من هفته پیش صداشو شنیدم اما نمیدونم چرا اینطور شدم

سلام عزیزم.منم سن بارداریمو به جای 7 هفته 5 نشون داده بود،شما دکترتون گفته بود این قضیه خطر داره یا ...

سلام خانومی. دخترم سه ماهه به دنیا اومده. نگران نباش. همه چی خوب پیش رفت. انشاللاه نی نی تو هم به سلامتی به دنیا میاد

یاشا آنا وطن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از دیشب سینم دیگه حساس نیست همه اش نگرانم

خب چي شد؟

بياين بگين ديگه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
سلام بچه ها منم هشت هفته و سه روزم‌سه روز حالت تهوع و درد سینه م قطع شده نگرانم ..دکترم تا شنبه نیس. ...

منم همينطور

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2728
سلام خانومی. دخترم سه ماهه به دنیا اومده. نگران نباش. همه چی خوب پیش رفت. انشاللاه نی نی تو هم به سل ...

ممنون عزیزم.مال من رشد نکرد و بازم رشدش کمتر شد و دستور سقط دادن و الان یک قسمتش سقط شده.برای باردار شدنم و بچه سالم دعا کن

منم مثه سپیده شدم سقط کردم

عزيزم ان شاء الله به همين زودي دامنت سبز پررنگ بشه

اگه سوره حاقه رو روي کاغذ بنويسي و همراهت باشه همه جا اگه خدا بخواد جنين رو سالم ميذاري زمين

اين روايته عزيز

2738

خيلي حال بدي بعضي كامنت ها به ادم اميد ميدهو بعضي ادم رو داغون ميكنه چند روز پيش صداي قلبشرو شنيدم از قبل از سونو لكه بيني داشتم خفيف شش هفته و پنج روزمه امروز صبح خون ديدم و بعد هم دوباره لكه بيني اما بيشتر از قبل تهوع ندارم و درد سينه ام كمتر شده ولي اصلا درد ندازم دعا كنيد بجه ام خوب باشه 

ممنون عزیزم.مال من رشد نکرد و بازم رشدش کمتر شد و دستور سقط دادن و الان یک قسمتش سقط شده.برای باردار ...

سلام عزیزم متاسفم برای سقطت😢

من هفته ۶هستم هنوز سونوی قلب نرفتم قراره ۸هفته برم منتها از دیروز درد سینه ام رفته خیلی نگرانم. شما علامت سقطتون چی بود لک بینیو درد داشتین؟ من ندارم اینارو

سلام عزیزم متاسفم برای سقطت😢 من هفته ۶هستم هنوز سونوی قلب نرفتم قراره ۸هفته برم منتها از دیروز درد ...

من خودم سقط نکردم عزیزم .یعنی سقط خود به خودی نداشت.چون ضربان نداشت و رشدش متوقف شده بود مجبور به سقط شدم...ولی یکبار فقط خیلی کم لکه بینی داشتم و همون روز هم همه علاعم بارداریم که تپل شدن و درد سینه هام بود و بزرگ شدن سینه هام...یهو از بین رفت.ولی شما به هیچ چیزی فکر نکن.انشاالله که سالم به دنیا بیاد گلم.برای منم دعا کن که زودی باردار بشم و سالم باشه

سلام دوستان  تجربه ام رو بنویسم حتما به درد یکی میخوره. ده روز پیش رفته بودم سونوگرافی. با این ...

خدا رو شکر    هر چی از خدا میخوای بهت بده پستت رو خوندم گریه ام گرفت تو این نا امیدی و استرس امیدوار شدم واقعا ممنون 

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
سلام عزیزم.منم سن بارداریمو به جای 7 هفته 5 نشون داده بود،شما دکترتون گفته بود این قضیه خطر داره یا ...

سلام گلم 

منم سن جنين و بارداريم فوق داشت اينجوري ده هفته بودم جنين نزديك هفت هفته ضربان نداشت قلبش و خونريزي دارم شياف دارم استفاده ميكنم خونريزي كم ميشه ولي قطع نميشه دكتر سونو داخلي داده هنوز نرفتم ميترسم برم 

اگه هنوز هستين ميگين چيكار كردين آخرش؟؟؟؟؟؟

2706