2737
2734
عنوان

کسی هست حرفه ای فلوت بزنه؟

32 بازدید | 7 پست

سلام.من شرایط زندگیم سخته .برای ارامشم رو اوردم به فلوت.مبتدی ام فعلا.تو خونه  ،از سایت و کتاب اینا دارم یاد میگیرم.تو اهنگایی که گوش میدم نت هایی که نواخته میشه،مخصوصا نت گرد ،صداش انگار یه ویبره داره و خیلی اروم وصل میشه به نت بعد. اما.مال من صدای زدنم پیوسته نیست.انگار دادم تکه تکه میزنم.علتش چیه؟

باید زیاد تمرین کنید ک پیوسته شه 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید زیاد تمرین کنی  من اوایل که فلوت میزدم اینجوری بودم  پیانو هم بلدم اونم اینجوری بود ...

مرسی.ببخشید بهترین تمرین برای سرعت بخشیدن به انگشت گذاری چیه؟ اینکه تو هر اکتاو از نت دو بری به سمت نت سی و برعکس میتونه کمک کننده باشه؟ در طول روز چند بار باید اینکارو برای هر اکتاو انجام بدم؟

دوستم ببخشید یه سوال ازتون دارم فلوت بهتره صداش یاتنبک میخوام دخترمو بفرستم تردید دارم 

عزیزم.من ویولن میزدم که سخت بود.ولی فلوت راحته.تنبکو نمیدونم.ولی به نظر من فلوت بهتره.تنوع اهنگش بیشتره و اهنگای کودکانه رو با کمی تمرین به راحتی میتونه اجرا کنه و اعتماد به نفسش بالا بره

دوستم ببخشید یه سوال ازتون دارم فلوت بهتره صداش یاتنبک میخوام دخترمو بفرستم تردید دارم 

مرسی.ببخشید بهترین تمرین برای سرعت بخشیدن به انگشت گذاری چیه؟ اینکه تو هر اکتاو از نت دو بری به سمت نت سی و برعکس میتونه کمک کننده باشه؟ در طول روز چند بار باید اینکارو برای هر اکتاو انجام بدم؟

2740