2733
2734
عنوان

بي اشتهايي بارداري

727 بازدید | 9 پست

من هفته هفتمم از اول اين هفته هيچي نمي تونم بخورم ، وقتي غذا مي خورم حالت تهوع شديد دارم، خيلي ضعف دارم، نگران جنينم كه اگه غذا بهش نرسه طوريش بشه، كسي هست كمكم كنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش تا هفته ١٤ مهم نيست كاهش وزن . جنين هم از شما تغذيه ميكنه شما ضعيف ميشيد نه جنين.

منم همينطور بودم از هفته ١٢ به بعد كم كم حالت بهتر ميشه غصه نخور عزيزم

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2731

سلام عزیزم

جنین چیزیش نمیشه سعی کن صبا زیاد گشنه نمونی هر چیزی ک میلیت میکشه بخور مثلا بتونی صب یدونه سیب با ی قاشق عسل با یذره گلاب بزنی مخلوط کن بخوری یکم جلوی حالت تهوعتو میگیره

من خودم امتحان کردم

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤

منم تا هفته 14 کلی وزن کم کردم بخاطر استفراغ شدید و بی اشتهایی الان هم بی اشتهام ولی بازم بهترم نسبت به قبل ....باید دوره اش بگذره عزیزم الان هفته 16 هستم یکم بهترم ولی تهوعم سرجاشه. ..ان شالله زود خوب بشی ولی تا دوره اش نگذره باید تحمل کنی جنین هم تا هفته 20 دکترم گفت مهم نیست اضافه وزنش

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

نگران نباش من تا هفته 32 هیچی وزن نگرفتم به خاطر ویار که هنوز دارمش. ولی از هفته 32 حداقل اشتها پیدا کردم. و تازه نیم کیلو وزن گرفتم. با این وضع بچه خوب وزن گرفته. یعنی تمام این ضعف ها فقط برای مادر هست. و بچه از خایر مادر استفاده میکنه. البته دکتر من این مدت بارداری دائم بهم مکمل پرناتال و امگا 3 و کلسیم داد.