2737
2739
عنوان

خواب کفش

26 بازدید | 3 پست

بچه ها من خواب دیدم از جایی اومدم کفشامو پوشیدم . تو خیابون میرفتم دیدم یه خانمی بلند میگه کسی کفش منو ندیده؟  منم نگاه پاهام کردم دیرم کفشام هر دو قهوه ایی و تقریبا نو و چرم. که حالت راحتی داشت. یکیش با اون یکی یه خورده فرق داره دوخت سفید داره. فهمیدم اشتباهی پوشیدم یه لنگشو. به اون خانم گفتم من اشتباهی کفش شمارو پوشیدم رفتیم یه جایی لنگه کفششو بهش دادم.

تعبیرش چیه. 

در ضمن لباس تنم مانتو و شلوار سرمه ایی مدرسه ایی بود. 

توکل بر خدای مهربان

😁😂🤣🤣🤣🤣

توی خیابون شوهریه بدبخت روباشوهرخودت یه لحظه اشتباه میگیری

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅

آخه کفش معنی همسرمیده😁😂

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2728