2737
2739
عنوان

من خودازاري دارم

1505 بازدید | 34 پست
  1. خودم هزار تا مشكل دارم اگه زندگيم و اينجا بگم نه كسي باور ميكنه كلي هم فحش ميخورم با همه اينا تازه باردارم هستم بعد هي ميشينم تاپيكاي اينجارو ميخونم حرص ميخورم الان قلبم داره از جا كنده ميشه از بس تاپيك خيانت و ازار وكتك خوندم حالا خيلي از تاپيكارو كه شك ندارم سركاريه ولي باز ميشينم ميخونم با اون كلمات و اون رفتاراي مازوخيسمي كه استارتر مينويسه با اينكه شك ندارم واقعي نيست باز تپش قلب ميگيرم كلن ديونه شدم يكي بياد من از اينجا پرت كنه بيرون جايي هم ندارم غير اينجا كه برم قبلن چهار تا تاپيك خنده دار و باحال بود اگه حالمم داغون بود ميومدم اينجا يادم ميرفت شاد ميشدم حالا همش خيانت حالم از اين دنيا بهم ميخوره

ولي اينايي كه ميان اينجا دروغ مينويسن ايشالا گرفتار همين چرتايي كه مينويسن بشن چقد با روح و روان ادما بازي ميكنن

منم كاش يكي بود از اينجا جم ميكرد خودازاري دارم شك ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اصلا متوجه نشدم خود ارضاییت چ رطی ب تایپک ها داره؟

آزاری!!!نه ارضایی!!!!!!!!!!!

اسم من مریمممممهههههههههه کاربری خودم مامان_آتوسا#۲۵ معلقش کردند این هم هدیه هست😄😄مـــرررریییییممممم😄😄
اصلا متوجه نشدم خود ارضاییت چ رطی ب تایپک ها داره؟

عزیزم خود آزاری نه خود ارضایی

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2706