2737
2734
سلام دختر من21ماهشه و 10روز که از پوشک گرفتمش.من 2روز بردم WCاونجا دست به همه چی میزد و کلی بازی میکرد اما جیش و پیپی اصلا.اما چند روزه که میبرمش حموم و اونچا کارشو می کنه بهش می گم مهسان جیش کن تشویقت کنم و وقتی جیش یا پیپی می کنه هوراا می کشیم و کلی جیغ و داد.اگه دخترت نمیگه خیلی کارت سختره مهسان دیگه خودش نمیذاشت من پوشکش کنم.الان تا جیش داشته باشه میاد میگه مامی حموم جیش...موفق باشی
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2740
یه کم زوده اما ببرش تو حموم رو صندلی توالت بشونش مداد رنگی هم بده دستش روی دیوار نقاشی کنه سر زانوهاشو با دست بمال و پیش پیش بگو یا یه کوچولو آب رو پاش بریز شروع میکنه جیش کردن
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد
یه روز پوشکش نکن بذار ازاد بیخیال فرشا ببین چه تایمی جیش میکنه معمولا هر 1/5 ساعت یه بار جیس دارن بعد خودتون هم دم دستشویی حالت چمباتمه بشینین و پشت سرهم بگین جیششششش یا من میخوام جیش کنم از نینی هم بخواین که بشینه و جیش کنه

در طول روز هر وقت میرین دستشویی بلند بگین من میخوام برم کنم رو کلمه جیش تاکید کنین حتی اجازه بدین نگاتون کنه طرز نشستن و..
خدارو دوست دارم واسه اینکه تورو بهم داده**خدارو دوست دارم چون عاشق بودنو یادمو داده