2733
2734

من نزدیک سی و هشت سالمه ، اما همسرم از اول شرطش بچه دار نشدن بود ، منم واقعا نمیخواستم اما الان هرچی سنم داره میره بالاتر بیشتر دلم بچه میخواد و اون اصلا توجهی نداره و میگه میخواست از اول بگی ، میترسم از سن باردار شدنم بگذره و دیگه هیچوقت نتونم بچه دار بشم...

من جنين فريزي داشتم 

اگه مشكلي نداري اين كارو نكن 

كلي امپول هورموني بايد بزني و يه بيهوشي ٢٠ دقيقه اي هم داره 

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نزدیک سی و هشت سالمه ، اما همسرم از اول شرطش بچه دار نشدن بود ، منم واقعا نمیخواستم اما الان هرچی سنم داره میره بالاتر بیشتر دلم بچه میخواد و اون اصلا توجهی نداره و میگه میخواست از اول بگی ، میترسم از سن باردار شدنم بگذره و دیگه هیچوقت نتونم بچه دار بشم...

خوب با اين شرايط شوهرت رضايت ميده واسه عمل؟

2728

آخه پس چکار کنم 

تازه گفتم میخوام برم تخمک فریز کنم برای یه روزگاری گفت حق این کار رو نداری ، من میخوام ببینم چجوریه اصلا ، میشه یواشکی این کارو کرد یا نه ؟ بعدا منم که نمیتونم مادر بشم هیچوقت خدایی نکرده اون تا صد سالگی هم میتونه پدر بشه

ببخشید الانشم سنت خیلی بالاست و خطرناکه برای بارداری چه برسه بعدا

بجای اینکار خطرناک

راضیش کن حتما از طریق مادر پدراتون

ببین از کی بیشتر حساب میبره

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 
2738

عزيزم يواشكي نميشه چون يه عمل بيست دقيقه اي داري كه بيهوشي داره رضايت همسر ميخواد اسمش پانكچر هس همون مرحله تخمك گيري

دوست نداره ، نمیدونم 

از همه چیزش بدش میاد اول از همه هم از زن حامله ، یعنی شکم بزرگ و پف و این چیزا خیلی آزارش میده و بعد هم مشکلات و مسئولیتهای مربوطه و احتمالا چیزای دیگه که هیچوقت اصلا حرفش رو نمی زنه

از هیچکس حساب نمیبره و اصلا جلوش کسی جرات نداره این بحث رو باز کنه

وای چرا اینجوریه اخه؟ از دست این مردا

چقدر عجیب غریبن

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 
2706