2733
2734
اخيييييييي جانم مبارك باشه قدمش 😘😘😘😘 زايمان چطور بود؟برامون تعريف كن مو به مو 🙈🙈 به به داماد ...

مرررسی عزیزدلم ،ایشالا بزووودی دامن تو هم سبز میشه عزیزم

دامادت چشم به راهه😁😁

تعریف کردم عزیزم میتونی بخونی

بازم اگه سوالی بود درخدمتم

💖خوش اومدی پسرگلم💖خوش اومدی نفسِ مامان💖
سارا جان الان دیگه نوبت تو با خبر بارداریت خوشحالی امسالمونو کامل کنی  الهی بحق علی اصغر امام ...

ان شاالله،،، اميدمو از دست ندادم خدا كنه همين ماه تموم بشه

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرررسی عزیزدلم ،ایشالا بزووودی دامن تو هم سبز میشه عزیزم دامادت چشم به راهه😁😁 تعریف کردم عزیزم م ...

از درداي بهد سز بگو كه چجوري ساكتش كردي و وقتي از تخت اومدي پايين اوضاع چجوري بود؟ 😭😭🙈🙈

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼

اییییی جااااااااان مهسا جان 

مبارک مبااااااااااارکککککککککک

خیلی خییییییییلللیییی خوشحال شدم.اچقدم نی نیت خوشششکله خدای من حسابی از طرف من ببوسش قربونششششش برم‌ الهی.بسلامتی امیدوارم زیر سایه شما و پدر مهربانش بزرگ بشه..

وای چقد هیجانی شدم کی مال ما میاد بیرون 🤗🤗🤗🤗

ای وای که چقد بیصبرانه منتظرشمممممم.

عجب ماجرای داشتی...

2731

عزیزم مهسا جان 

بسلامتیییییی

خیلی خوشحالم.

انگار خودم زاییدم 😄😄😄

نفر بعدی معصومه ست انشاله جوجو اونم بسلامتی بیاد بغلششششش.بعدم من 😉

سارا جان الهی که تو دلت پر بشه هرچه زودتررررررررر

عزیزم مهسا جان  بسلامتیییییی خیلی خوشحالم. انگار خودم زاییدم 😄😄😄 نفر بعدی معصومه ست انشا ...

منم کلی ذوق کردم ایشاله 

دعا کن دریاجان این دوماه ونیمم زود تموم شه منم دیگه صبرم لبریز شده

ایشاله نی نی خودتم بسلامتی بیاد 😋

مهساجان عزیزم میدونم کار داری و مشغولی

میخواستم بپرسم تو هفته چندم بودی که زایمان کردی؟چند روز تو ماه نهم رفتی و زایمان کردی؟

الان حالت چطوره؟خوبی؟میتونی کاراتو بکنی؟

2738
از درداي بهد سز بگو كه چجوري ساكتش كردي و وقتي از تخت اومدي پايين اوضاع چجوري بود؟ 😭😭🙈🙈

اولین بار ک از تخت اومدم پایین وووووحششششتناک بود

خیلی درد داشتم ،دومین بار هم همینطور ولی بعدش دردش قابل تحمل بود،متاسفانه من اشتباه کردم و زیاد پاشدم نشستم دو روز بعدش سردرد عجییییبی گرفتم که دلم میخواست سرمو بکوبم ب دیوار ،تا دو روز پیش که بهتر شدم خداروشکر

مهساجان عزیزم میدونم کار داری و مشغولی میخواستم بپرسم تو هفته چندم بودی که زایمان کردی؟چند روز تو م ...

عزیزه دلمی دریا جون ممنونم ایشالا بزودی دخملی نازت بیاد بغلت

عزیزم من ۳۷ هفته و ۲ روز بودم کیسه آبم پاره شد و صبحش عمل شدم

الآن حالم بهتره خداروشکر

بچه ها فقط لطفااااا برا پسرم دعا کنید😢😢بخاطر زردیش بستری کردیم و فعلا اینجاییم

دعا کنید زود بیاد پایین و بریم خونه من خودم که از پا افتادم 😔جای عملم خیلی درد داره😭

بچه ها فقط لطفااااا برا پسرم دعا کنید😢😢بخاطر زردیش بستری کردیم و فعلا اینجاییم دعا کنید زود بیاد ...

الهی 😳😳ایشاله بزودی گل پرسمون زود خوب میشه نگران نباش مهسا جان زردی زود خوب میشه ایشاله بسلامتی وخیلی زود برگردین خونه 

بچه ها فقط لطفااااا برا پسرم دعا کنید😢😢بخاطر زردیش بستری کردیم و فعلا اینجاییم دعا کنید زود بیاد ...

مهسا جانم عزیزم نگران پسر گل نباش...بستریش کردی زودتر خوب میشه زردی عادیه..فقط بردی خونه خودتم مدام با عرق کاسنی و پنبه بکش به صورت و بدنش.بعد همش زیر نور مهتاب بذارش.نگرانش نباش خوب میشه.خودتم چیزای خنک بخور چون تو شیرت میره رو بچه تاثیر داره.برای سردردت مایعات زیاد بخور بخاطر داروی بی حسی بوده. تا مدتها این سردرد رو ممکنه داشته باشی..ولی بخاطر اینکه اندامت به همین حالت پف نمونه سعی اب زیاد نخوری..عرقیات خنک بخور تا دلت اب نکشه...برنجم سعی کن نخوری والا شکمت برات میمونه...اینا پرهیزای بود که خواهرم بعد عملش انجام داد و ماشاله شکم نداره...

مامانا ١هفته قبل از زايمان شير خشت و ترنجبين بخوريد هر روز،خواهرم خوردو اصلا بچش زردي نداشت،خيلي موثره

2706