2733
2739

سلام...

۲۱ سالمه سه سالی میشه عقدم

اوایل عاشقانه بعدش اختلافات شد

دو سه بار پای خانواده ها اومد وسط

اوایل منم غر میزدم گیر فلان ولی اوکی کردم کم کم

آخرین بحثمون شیش هفت ماه پیش بود ک ازون تایم من هیچییییی دیگ از شوهرم نخواستم و شوهرم همیشه ب من بی محلی می‌کرد...

بدیاش  بددهن بی توجهی دست بزن و کلا حس میکنم فقط میخواست از من سو استفاده کنه.....

و با دختر هم چت نامربوط کزده

(از شیش ماه پیش کلا خونه پدرم نیومد کلا با بابام حال نمیکنه)

اولش ک پدرم بهش گف میخوام باهات حرف بزنم و نذاشت برم پیشش بعد ده روز اومد یکم منت کشی کرد

ولی بعد بخاطر اینکه پدرم یکم بهش سخت گرفت و منم یکم بی محلی کردم رفت پیش باباش همه چیو گفت و بعد پشتش گرم شد ( این وسط پدرامون هم ی مقدار باهم تلفنی بحثشون شد)

باز قلدر شد و اون منو پس زد

الانم چند روز پیش شرایطم رو بهش گفتم و بهش گفتم فکر کن

بعد هفت هشت روز اومده میگه خوشبختت میکنم ولی نمیتونم بیام پیش خانوادت

چیکار کنم؟

نکن هیچوقت قید خونوادتو نزن هیچوقت اینو کسی میگه ک ده سال متاهله

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو پیش مشاور اینجازندگیت بدتر میشههههههه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740

هیچ وقت هیچ وقت بخاطر هیچ پسری روی پدرت واینستا چون قطعا پشیمون میشی قبل اون پسر پدرت تو زندگیت بوده،با خانوادت مشورت کن و هرچی گفتن گوش کن حتی میتونی قبل خانوادت با مشاور حرف بزنی 

به هیچ وجه قید خانوادتو نزن 

از این ادم واست شوهر در نمیاد 

به چیش میخوای دل خوش کنی برگردی بهش؟

کسی که تو نامزدی بخواد اینطور رفتار کنه دیگه وای به روزی که بخوای باهاش بری زیر یه سقف

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
برو پیش مشاور اینجازندگیت بدتر میشههههههه

مشاور چی میخواد بگه میگه سازش کن ی چند وقت

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706