2733
2739

دلم خیلی گرفته چرا من کسیو ندارم اخه خسته شدم:)) افسردگی بی انگیزگی کل وجودمو گرفته نه عشقی نه دوستی نه تفریحی بخصوص همون شریک عاطفی واقعا به وجودش تو زندگیم احتیاج دارم شمام اینجوری شدین؟ دعا کنید واسم خدا یه همدم خوب نصیبم کنه ممنونم 🙏🏻

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خیلی احساس تنهایی میکنم

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
اتفاقا برعکس منی من ازین چیزا فرار میکنم😂

حتما سنت کمه دست خوده ادم نیست یه نیازه میدونی هعی

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.

ن تفریح ن پیشرفت

جوانی مون هدر رفت

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
2740
تحمل میکنم چون چاره ای نیست

خوشبحال اونا که یکی رو دارن

عینا شکل من. منم الان دلم گرفته و افسرده شدم. خیلی حال روحیم به هم ریخته. به حدی که فکر میکنم دعایی ...

آفرین دقیقا احساس میکنم زندگی نکردم وقتم داره تموم میشه خیلی حس بدیه

بعید میدونم کسی از من تنها تر وجود داشته باشه!!!!!!!  منکه کلا کلافه ام  بی ...

25 دلم برای عمر بی جوانیم میسوزه

2706